NewsyEKSKLUZYWNE wakacje Mai Rutkowski. Poleciała bez Krzysztofa?

EKSKLUZYWNE wakacje Mai Rutkowski. Poleciała bez Krzysztofa?

Luksusowe wakacje Mai Plich
Luksusowe wakacje Mai Plich
Źródło zdjęć: © Instagram
21.04.2024 09:51

Maja Rutkowski z synem wypoczywają na luksusowych wakacjach w Grecji. Od samego rana korzystają z pogody i atrakcji, jakie oferuje Chania. Maja zorganizowała nawet konkurs dla swoich fanów.

Maja Rutkowski niedawno przeszła bolesny zabieg usuwania tatuażu. Nauczona doświadczeniem udała się do specjalisty. Wcześniej bowiem wybrała niewłaściwy gabinet i doznała głębokich poparzeń od lasera. Tym razem może się cieszyć zdrowiem i spokojem. Dlatego wybrała się też na krótkie wakacje z synem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maja Rutkowski ogłosiła konkurs dla fanów

Krzysztof i Maja Rutkowscy nie słyną ze skromnego podejścia do życia i w każdym momencie demonstrują swój majątek. Celebrytka, korzystając z faktu, że na południu Europy temperatury są o wiele łaskawsze niż w Polsce, wyjechała z synem na wakacje. W pobliżu Mai nie widać jej męża, Krzysztofa Rutkowskiego, na jego Instagramie także brak relacji z wyjazdu. Czyżby tym razem był to wyjazd mamy i synka? Być może detektyw jest zbyt zapracowany, by pozwolić sobie teraz na odpoczynek.

Maja Rutkowski zorganizowała konkurs dla swoich fanów. Mieli oni zgadnąć, do jakiego miejsca się udała.

Gdzie jesteśmy? Dla 3 osób z trafnymi i najbardziej kreatywnymi odpowiedziami będę miała niespodzianki - obiecała.

Krzysztof junior podpowiedział, że chodzi o wyspę, a łopocząca w tle Grecka flaga naprowadziła internautów na właściwy kraj. Fani od razu zgadli, że chodzi o Kretę.

Luksusowe wakacje Mai Rutkowski

Maja Rutkowski wypoczywa na greckich wyspach i cieszy się słońcem od samego rana. Właśnie dodała na stories nowy filmik. Ona odpoczywa na leżaku nad basenem, a Krzysztof junior wskakuje do wody.

Trzeba przyznać, że zupełnie nie dziwimy się radosnemu uśmiechowi na twarzy Mai. Tak słoneczna pogoda, jaką widać na nagraniu, każdego wprawiłaby w świetny nastrój już od poranka.

Maja, aby w stylowy sposób odpoczywać na leżaku, założyła na kostium kąpielowy narzutkę w panterkę. Dobrała do niej okulary w ten sam wzór.

Luksusowe wakacje Mai Rutkowski
Luksusowe wakacje Mai Rutkowski © Instagram
Luksusowe wakacje Mai Rutkowski
Luksusowe wakacje Mai Rutkowski © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także