Karolina Gilon wyznała, że była jej wielką hejterką. O której gwieździe mowa?

Karolina Gilon była kiedyś hejterką
Karolina Gilon była kiedyś hejterką
Źródło zdjęć: © Instagram

31.05.2024 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Kozaczek" przeprowadził z Karoliną Gilon obszerny wywiad, w którym opowiedziała o swojej pracy i relacjach z ukochanym. Nagle dyskusja przybrała nieoczekiwany obrót spraw i celebrytka wyznała, że sama była kiedyś wielką hejterką. Kogo tak bardzo nie lubiła?

Karolina Gilon w wywiadzie dla "Kozaczka" opowiedziała o tym, że doświadcza wiele hejtu w związku z tym, że udało jej się zrobić karierę, a później znalazła kochającego i wspierającego partnera. Stwierdziła również, że mowa nienawiści to według niej sposób dla osób, które nie są ze sobą pogodzone Ta odpowiedź pociągnęła za sobą kolejne wyznanie Karoliny...

Karolina Gilon była w przeszłości hejterką!

Celebrytka wyznała, że sama ma na sobie koncie hejterski komentarz. Kierunkiem jej ataku była natomiast Maffashion. Po latach żałowała tej decyzji:

Wbiłam szpilę Maffashion, Julce Kuczyńskiej. Napisałam jej komentarz. Jesteś pierwszą osobą, której o tym mówię. To był taki moment, kiedy ona była mega szczupła, ja nie byłam w zbyt dobrej formie i napisałam jej komentarz, nie pamiętam dokładnie, ale pocisnęłam jej o jej szczupłości. Ja przyznałam się, jak już się poznałyśmy: "Maff, muszę ci coś powiedzieć, kiedyś napisałam o tobie bardzo negatywny komentarz" - wyznała ze skruchą Gilon.

Karolina Gilon o hejcie w internecie

Dzisiaj Karolina ze szczerością mówi o tym, jak dużo nauczyła się dzięki sytuacji z przeszłości i już wie, jak ludzie, o których pisze się negatywne komentarze też mają uczucia. Na dowód tych słów Karolina wyznała, że ona i Julka są dzisiaj bliskimi znajomymi.

Dla mnie Maff była totalnie innym człowiekiem wtedy, ja jej nie znałam, to był dla mnie tylko obrazek z internetu, któremu się dobrze wiedzie, która jest piękna, zgrabna. Ja tego wtedy nie czułam w sobie, że taka jestem i myślałam, że jak wbije jej szpilę, to że poczuję się lepiej. Ale to było dosłownie dwie minuty, w których poczułam się lepiej, a później wcale to nic nie polepszyło w moim samopoczuciu. Więc uważam, że naprawdę nie ma sensu robić takich rzeczy - podsumowała Gilon.

Spodziewaliście się, że Karolina Gilon była kiedyś hejterką Maff?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także