Doda jednak nie zakończy kariery? Zdradziła swoje najbliższe plany

Doda wypowiedziała się o zakończeniu kariery
Doda wypowiedziała się o zakończeniu kariery
Źródło zdjęć: © AKPA

27.05.2024 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda rozpoczynając trasę koncertową "Aquaria" poinformowała, że będzie to jej ostatni tour z nowym materiałem w karierze. Zarówno koncerty, jak i sama płyta zebrały świetne recenzje. Czy wokalistka zmieni zdanie i na fali sukcesu pójdzie za ciosem?

Doda od ponad dwóch dekad utrzymuje się na rynku muzycznym. W ostatnich latach co prawda dużo koncertowała i występowała gościnnie na festiwalach, ale zapowiedziała, że jej kariera na scenie powoli się kończy. Niedawna płyta i trasa koncertowa "Aquarius" mocno odbudowały pozycję artystki w przemyśle muzycznym i po raz kolejny Doda wróciła na szczyt. I choć zapowiedziała, że kończy karierę estradową oraz nie planuje więcej tras, to być może zmieni zdanie, o czym wspomniała w jednym z niedawnych wywiadów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Koniec estradowej kariery Dody. Mimo to dalej będzie nagrywać

Oczywiście Doda nie planuje całkowicie odciąć się od muzyki, bowiem dalej ma zamiar pracować artystycznie. Nawet w książeczce informacyjnej dołączone do reedycji płyty "Aquaria" zaznaczyła, że na fanów jej muzyki czekać będzie coś specjalnego, a mianowicie, kolejny krążek, jednak w zupełnie innej stylistyce niż ostatnia płyta.

Zamykam etap dark popu… to co czeka Was po tym muzycznie upie*doli Was po pachy w błocie szokujących dźwięków - napisała Doda.

Doda pozostawia cień szans na powrót. "Wizja artystyczna się zmienia"

Zakończenie kariery estradowej to z pewnością duży cios dla fanów Dody. Wokalistka została ostatnio wprost zapytana o swoją decyzją i ku zdziwieniu wielu, zostawiła sobie furtkę na powrót. W rozmowie z Eską powiedziała, że obecnie chce odsunąć się w cień, jednak nie jest w stanie powiedzieć czy nie zatęskni za muzyką. Można więc rozumieć, że nie jest to ostateczna decyzja, a jedynie chwilowe zmęczenie i chęć odpoczynku.

Wizja artystyczna zmienia się w zależności od tego, co się dzieje w twojej głowie. Przyklejanie się do jakiejś łatki sprzed roku jest bez sensu, trzeba iść z duchem swojego flow w głowie, żeby być przede wszystkim autentycznym (...) I czy ja wyjdę z powrotem czy nie, to już pozostawiam odpowiedzi czasu i sytuacji, które przyjdą wtedy mi do głowy i serca - powiedziała we wspomnianym wywiadzie Doda.
Doda nie zakończy jednak kariery estradowej?
Doda nie zakończy jednak kariery estradowej?© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także