Szukaj

Złote Globy 2016: Kto przyszedł na wielką galę? W jakiej kreacji? Kto dostał cenną statuetkę? Sprawdźcie!

Zwycięzcy Złotych Globów 2016 (fot. ONS)

Zwycięzcy Złotych Globów 2016 (fot. ONS)

Złote Globy 2016: Relacja z czerwonego dywanu

Dzisiaj w Beverly Hills ma miejsce najważniejsze, zaraz po Oscarach wydarzenie, podczas którego nagradzane zostaną najlepsze filmy i seriale telewizyjne minionego roku. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej wytypuje tych najwybitniejszych, do których powędrują legendarne już Złote Globy!

Zobacz: Pełna lista zwycięzców Złotych Globów 2016

Imprezę już po raz czwarty poprowadzi słynny i znany ze swoich kontrowersyjnych żartów komik, Ricky Gervais. A kto ma szansę na nagrodę?

Najwięcej, bo aż pięć nominacji otrzymał film Carol z Cate Blanchett i Rooney Marą w rolach głównych. Po cztery nominacje otrzymały filmy The Big Short, Zjawa i Steve Jobs. Trzy szanse na Złote Globy miały natomiast: Dziewczyna z portretu, Nienawistna ósemka, Marsjanin, Pokój i Spotlight. W tym roku o Złote Globy nie walczyły żadne polskie produkcje.

Tymczasem pierwsze, światowej sławy gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie. Nie zabrakło największych nazwisk związanych ze światem filmu, takich jak Jaimie Alexander, Anna Dela Guerra, Alicia Vikander w przepięknej kreacji Louis Vuitton, czy też Emmy Rossum w sukni Armani.

Zobaczcie naszą galerię! Pod zdjęciami gwiazd znajdziecie nazwiska projektantów, którzy przygotowali ich kreacje!

Złote Globy 2016 - relacja z czerwonego dywanu

Złote Globy 2016 – relacja z czerwonego dywanu


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×