Premiera filmu „Niebezpieczni dżentelmeni”: Dorociński, Kot, Werner, Majstrak, Seweryn…

Premiera filmu

Premiera filmu "Niebezpieczni dżentelmeni"

Premiera filmu Niebezpieczni dżentelmeni. Kto pojawił się na wydarzeniu? Jak się zaprezentowały poszczególne gwiazdy? Zdjęcia. 

19 stycznia odbyła się uroczysta premiera filmu Niebezpieczni dżentelmeni w reżyserii Macieja Kawalskiego. Fabuła opowiada o fikcyjnych przygodach grupy polskich literatów w stolicy Podhala, Zakopanem. W rolach głównych: Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Wojciech Mecwaldowski i Andrzej Seweryn.

Tadeusz Boy-Żeleński (T. Kot), Witkacy (M. Dorociński), Joseph Conrad (A. Seweryn) i Bronisław Malinowski (W. Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci. Wkrótce za sprawą tych błyskotliwych i uwielbiających ryzyko dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą gangsterzy, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska czy Józef Piłsudski. Na drodze bohaterów stanie również Lenin we własnej osobie, który akurat zawitał do Poronina… – czytamy w oficjalnym opisie dystrybutora filmu.

Premiera filmu Niebezpieczni dżentelmeni. Zdjęcia

Wśród uczestników wydarzenia znaleźli się: Wojciech Mecwaldowski, Klaudiusz Kaufmann, Tomasz Kot, Joanna Majstrak, Katarzyna Walter, Anna Terpiłowska, Tomasz Iwan, Anna Smołowik, Marika, Monika Goździalska, Marcin Dorociński, Anita Werner, Michał Kołodziejczyk, Paulina Koziejowska, Martyna Kaczmarek. Zdjęcia ich wszystkich znajdziecie w galerii pod artykułem.

Dajcie znać, która z gwiazd zaprezentowała się najlepiej.


Tomasz Kot - Niebezpieczni dżentelmeni

Tomasz Kot - Niebezpieczni dżentelmeni

Wojciech Mecwaldowski - - Niebezpieczni dżentelmeni

Wojciech Mecwaldowski - - Niebezpieczni dżentelmeni

Joanna Majstrak - Niebezpieczni dżentelmeni

Joanna Majstrak - Niebezpieczni dżentelmeni

Komentarze

 • Gość pisze:

  Klacz która mówi z TVN i jej kochaś masakryczna parka brr brr obrzydzenie mnie bierze

 • Gość pisze:

  Krajowy konsultant do spraw seksuologii prof. Zbigniew Lew-Starowicz zalicza seksoholizm do kategorii zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych i uważa, że występuje on znacznie rzadziej niż to się powszechnie uważa: „Seksoholizm nie istnieje w żadnych oficjalnych klasyfikacjach chorób. To raczej moda obyczajowa, która bywa dobrą wymówką dla różnego rodzaju zachowań, które kiedyś nazywano po prostu niemoralnym prowadzeniem się. Lepiej jest powiedzieć, że jest się chorym, aniżeli przyznać, że słabym i złym człowiekiem”.

 • Gość pisze:

  Goździalska to taka lampucera

 • xyz pisze:

  napiszę co pomyślałam: panowie stanęli na wysokości zadania – eleganccy, natomiast baby -porażka

 • Gość234 pisze:

  Panowie Kot, Mecwaldowski i Dorociński wyglądają bardzo elegancko. Klasa🙂

 • Gość pisze:

  Jak inni syfu już nie ma jest szambo kiedyś dawno dawno temu pan kierowca bmw hamuje zajeżdża korkuje autobahn i dostaje order a dziś nagrody odbierają służby za to co na you tube red tube tv mango lecialo już 1000lat temu ale ale jutro sobota dzień babci i dziadka ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Goździalska zamiast uśmiechu to jakiś grymas.Kaczmarek lepiej wyglądałaby z mniejszym dekoltem albo w staniku

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×