„Polityka” – gwiazdy na premierze filmu: Antek Królikowski, Ewa Kasprzyk, Anna Karczmarczyk, Kasia Warnke

Gwiazdy na premierze Poltyki

Gwiazdy na premierze Poltyki

Polityka Patryka Vegi wchodzi do kin. Antek Królikowski z dziewczyną, Ewa Kasprzyk, Anna Karczmarczyk, Kasia Warnke pojawili się na oficjalnej premierze filmu. Zobacz, jakie kreacje wybrali. 

Polityka, to film, który na długo przed premierą wzbudzał niemałe emocje. Jak informował jakiś czas temu Patryk Vega, od momentu, w którym do sieci wypłynęły informacje na temat tej produkcji, próbowano wymusić na reżyserze zmianę daty opublikowania tego filmowego dzieła:

Próbowano mi narzucić zmianę daty premiery, oferując w zamian sfinansowanie kolejnej superprodukcji, która będzie korzystna dla władzy – przyznał Vega w rozmowie z naekranie.pl

Zobacz: Patryk Vega ujawnił gejowski romans znanego polityka! Namiętne sceny z nowego filmu wywołały burzę w mediach! [WIDEO]

Premiera filmu Polityka z udziałem gwiazd 

Patryk Vega naciskom jednak nie uległ, dzięki czemu film na ekrany kin wejdzie zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami. Premiera z udziałem gwiazd odbyła się we wtorek 3 września i przyciągnęła największe polskie nazwiska. Przed obiektywami fotoreporterów, oprócz Patryka Vegi, pozowali także m.in. Ewa Kasprzyk, Antoni Królikowski, Anna Karczmarczyk, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Obuchowicz, Daniel Olbrychski, Michał Witkowski, Marcin Bosak, Patrycja Tylenda, Karolina Szymczak, Joanna Majstrak, Tadeusz Chudecki, Agnieszka Rylik, Alan Andersz, Tomasz Raczek, Iwona Bielska.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Patryk Vega przeszedł samego siebie! Pokazał kolejny fragment filmu „Polityka” i zdradził, kto zagra ojca Rydzyka!

Polityka – o czym opowiada film?

Polityka, to film, który ma obnażyć prawdę na temat polskiej sceny politycznej.  Produkcja budzi sporo kontrowersji, a wszystko za sprawą ostrych scen, w których aktorzy wcielają się w czołowe postaci reprezentujące największe polskie partie. Jak wyznał sam reżyser, scenariusz wykradziono na etapie produkcji. Dlatego Vega wyjechał do Tokio, by mógł w spokoju montować film.

W filmie są trzy wątki seksualne, a dokładniej dwa wątki homoseksualne i jeden heteroseksualny. Niech każdy z polityków sam odpowie na pytanie, czego najbardziej się boi – przyznał Vega w jednym z wywiadów.

Szykuje się więc niezwykle emocjonująca produkcja.

Zobacz: Patryk Vega szykuje hit wszech czasów! Wyciekł scenariusz filmu „Polityka”! Kto zagra Jarosława Kaczyńskiego?


Antoni Królikowski - premiera filmu Polityka

Antoni Królikowski - premiera filmu Polityka

Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska - premiera filmu Polityka

Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska - premiera filmu Polityka

Katarzyna Warnke - premiera filmu Polityka

Katarzyna Warnke - premiera filmu Polityka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×