Gwiazdy na premierze singla Soni Szklanowskiej: Klaudia El Dursi, Nathalia Fok, Kornelia Głaszcz

Premiera nowego singla Soni Szklanowskiej - finalistki 2. edycji Hotelu Paradise

Premiera nowego singla Soni Szklanowskiej - finalistki 2. edycji Hotelu Paradise

Klaudia El Dursi, Nathalia Fok, Kornelia Głaszcz... Gwiazdy i celebryci na premierze singla Soni Szklanowskiej z Hotel Paradise 2. Zdjęcia.

Sonia Szklanowska pojawiła się w drugiej edycji Hotelu Paradise. Stworzyła dosyć burzliwą relację z Łukaszem Karpińskim, ale parze udało się dojść razem aż do finału, w którym zajęli drugie miejsce.

Szklanowska także jedną z bardziej lubianych uczestniczek wszystkich edycji. Została zapamiętana również ze względu na swój talent wokalny. To właśnie ona wykonywała piosenkę do trzeciej edycji programu – Oto Raj. Internauci chętnie podglądają, to co dzieje się w jej życiu i obserwują jej profil na Instagramie. Zgromadziła tam już sporą liczbę fanów, bo aż 219 tysięcy.

Sonia właśnie wydała nowy singiel, a na jego premierze nie zabrakło znajomych z programu.

Gwiazdy na premierze singla Soni Szklanowskiej. Kto się pojawił?

Sonia Szklanowska właśnie wydała nowy singiel. Podzieliła się tym na Instagramie.

Jak długo żyłam iluzją? I czy to była iluzja? „Ponad rok już miałam trzymać Cię”… oddaje Wam kawałek mojej historii, część mojego życia która zmieniła mnie na zawsze. Znacie Sonkę płaczkę z programu lecz teraz pragnę Wam pokazać co było, jest i zawsze będzie powodem wylania miliona łez. To dla mnie wielkie wyzwanie ale też początek czegoś innego, nowego, może i lepszego? Wiecie, że jestem wrażliwa, poznaliście mnie już trochę dlatego – ufam Wam. […] Nie mogę się doczekać aż usłyszycie cały utwór.. jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Dedykuję iluzję dla J&J oraz moich wspaniałych rodziców – napisała.

W środę 15 września odbyła się z kolei uroczysta premiera singla. Oprócz Soni Szklanowskiej, która pojawiła się w pięknej sukni, do zdjęć pozowali: Klaudia El Dursi, Nathalia Fok, Kornelia Głaszcz.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Klaudia El Dursi - premiera singla

Klaudia El Dursi - premiera singla

Klaudia El Dursi - premiera singla

Klaudia El Dursi - premiera singla

Sonia Szklanowska - premiera singla

Sonia Szklanowska - premiera singla

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×