Szukaj

Beata Kozidrak pokazała nogi bogini i zmiotła w pył największe gwiazdy! Na scenie liczyła się tylko ona!

Beata Kozidrak pokazała nogi

Beata Kozidrak ma nogi jak bogini! Podczas ostatniego koncertu, na którym wystąpiła plejada gwiazd, wszyscy patrzyli tylko na wokalistkę Bajmu! Seksbomba zmiotła rywali w pył, a wszystko to dzięki jej obłędnym nogom!

Beata Kozidrak na scenie występuje od ponad 40 lat. Gwiazda jest absolutnym fenomenem. Nieustannie wydaje nowe płyty, nagrywa przeboje, regularnie koncertuje, a do tego ma rzeszę oddanych fanów. Żywa legenda polskiej muzyki jest obecnie w kwiecie wieku, o czym mogliśmy przekonać się po raz kolejny, tym razem oglądając jej zdjęcia z weekendowego koncertu jaki zagrała w ramach święta ziemi. Chociaż oprócz Beaty swoje hity zaśpiewała plejada gwiazd, na scenie liczyła się tylko ona.

Kozidrak zafundowała publiczności show w najlepszym wydaniu. Zaśpiewała swoje najpopularniejsze utwory, które nuci kolejne pokolenie Polaków, a do tego zmieniała stroje na coraz bardziej seksowniejsze. Największy aplauz dostała, gdy pojawiła się na scenie ubrana w skórzaną ramoneskę i mikro szorty prezentujące jej wdzięki w pełnej krasie. W kolejnych odsłonach temperatura była równie wysoka, a wszystko za sprawą kolejnych, niesamowicie gorących wcieleń Beaty, która od lat uchodzi za symbol seksu wśród Polaków.

Oprócz Kozidrak przed publicznością wystąpili także m.in. Kayah, Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Lemon, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Hyży, Stachursky, Kasia Kowalska, Stanisław Karpiel-Bułecka, Krzysztof Ibisz czy Stanisław Karpiel-Bułecka.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Zapytaliśmy Beatę Kozidrak o jej odważne stroje. Tak ostrej riposty z ust gwiazdy jeszcze nie słyszeliśmy! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał hit Beaty Kozidrak! I to jak! Nieziemskie wykonanie rozkłada na łopatki! [WIDEO]

Zobacz: Beata Kozidrak w stylizacji za 285 tysięcy złotych przyćmiła wszystkie gwiazdy! Odbierając nagrodę opowiedziała o rozwodzie!


Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2019

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2019

Beata Kozidrak wyeksponowała nogi

Beata Kozidrak wyeksponowała nogi

Beata Kozidrak wyeksponowała nogi

Beata Kozidrak wyeksponowała nogi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×