Stefano Terrazzino o pierwszym tańcu Wieniawy i Rozbickiego na ślubie. Już wybrał dla nich piosenkę [WIDEO]

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Stefano Terrazzino chciałby ułożyć choreografię do pierwszego tańca na weselu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Zdradził, do jakiej piosenki aktorka marzyłaby, by zatańczyć z przyszłym mężem.

Julia Wieniawa od jesieni 2020 roku jest w związku z Nikodemem Rozbickim. Ich miłość kwitnie z dala od blasku fleszy. W przeciwieństwie do poprzednich partnerów, aktorka nie zabiera ukochanego na salony. Jedyne wspólne zdjęcia jakie publikuje, to te na Instagramie.

Z udostępnionych przez gwiazdę relacji wiadomo, że spędza sporo czasu u boku swojej drugiej połówki. Para dużo podróżuje, chętnie razem gotuje i ćwiczy w luksusowym apartamencie Wieniawy. Jak dotąd najbardziej przełomowym krokiem dla związku Wieniawy i Rozbickiego było zamieszkanie pod wspólnym dachem. Jeszcze kilka lat temu Julia nie wyobrażała sobie, by dzielić swój apartament z Antkiem Królikowskim czy Baronem.

Taki bieg zdarzeń sprawił, że fani coraz intensywniej podpytują swoją ulubienicę o ślubne plany. Choć Julia milczy jak zaklęta i skupia się na wzmacnianiu swojej relacji i realizacji nowych projektów zawodowych (wkrótce premiera jej pierwszej płyty), to reporterka Jastrząb Post wybiegła nieco w przyszłość i zapytała jej przyjaciela o udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Stefano Terrazzino o pierwszym tańcu na ślubie Julii Wieniawy

Dociekliwa Karolina Motylewska zapytała Stefano Terrazzino, czy ułożyłby choreografię do pierwszego tańca Julii i Nikodema. 23-latka miała okazję zaprzyjaźnić się z tancerzem na planie Tańca z gwiazdami, w którym dotarli aż do finału, zajmując 2. miejsce.

Stefano bez chwili wahania odpowiedział, że Julia zawsze może liczyć na jego wsparcie, chociaż nie jest pewny, czy zobaczymy ją na ślubnym kobiercu w najbliższym czasie:

Chętnie. Zawsze. Julia zawsze może na mnie liczyć. W wielu rzeczach tanecznych od razu do mnie dzwoni. Jeżeli będzie pierwszy taniec – pytanie, czy kiedykolwiek się ożeni, bo już współczesne myślenie jest takie, że passe jest się żenić. No, ale chętnie. Chociaż zależy od sytuacji. Zależy, w którym roku to będzie, zależy od piosenek, które są modne.

Stefano uważa, że piosenka z Dirty Dancing mogłaby się sprawdzić na weselu Julii. Zastanawia się jedynie, co na to Nikodem:

Julia kocha Dirty Dancing. Ale to ona kocha. Zobaczymy, co chciałby jej partner. To jest naprawdę kompleksowa rzecz. Trudno powiedzieć. Na pewno coś, co będzie bliskie i chętnie pomogę.

Jak myślicie, do jakiego utworu powinna zatańczyć Julia i Nikodem?

Przypomnijmy, jak Julia i Stefano tańczyli w TzG:


Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×