Szukaj

Roksana Węgiel pierwszy raz o rozstaniu z chłopakiem. Jak się czuje jako singielka? [WIDEO]

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski rozstali się w lipcu 2019. Młoda gwiazda, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, zdradziła, jak czuje się w roli singielki. Na czym teraz się skupia najbardziej?
Roksana Węgiel o rozstaniu z chłopakiem

Roksana Węgiel o rozstaniu z chłopakiem

Dokładnie miesiąc temu media obiegła wiadomość o rozstaniu Roksany Węgiel i Daniela Yastremskiego. Para, która poznała się w listopadzie 2018 za kulisami Eurowizji Junior w Mińsku, przez ostatnie miesiące tworzyła związek na odległość. To właśnie rzadkie spotkania doprowadziły do zakończenia relacji.

Białoruski wokalista o szczegółach rozstania poinformował jednego z polskich dziennikarzy:

Daniel pisał mi, że rozstali się z powodu kariery Roksany, ponieważ Roxie nie ma zbyt wiele czasu na związek (…) Daniel mieszkał na Białorusi i te spotkania były utrudnione, choć teraz, we wrześniu przeprowadza się on do Warszawy (…) Główna, potwierdzona u samego źródła, czyli u Daniela informacja jest taka, że się rozstali powiedział redaktor serwisu „Tylko muzyka”.

Zobacz: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Do sieci trafiły screeny wiadomości od byłego gwiazdy

Roksana Węgiel o rozstaniu z chłopakiem, Danielem Yastremskim

Jak Roksana Węgiel zniosła rozstanie z chłopakiem? Nastolatka w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała, że świetnie czuje się będąc singielką. Obecnie skupia się przede wszystkim na pracy:

Czuję się bardzo dobrze. Przede wszystkim skupiam się na karierze, na tym, żeby wykorzystać na maksa swoje 5 minut – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post, dodając: – Mam dopiero 14 lat. Myślę, że na pewno w moim życiu pojawi się ktoś taki, z kim będę mogła związać swoje życie, ale jeszcze mam na to czas, więc nie myślę o tym na razie.

Miłość na pewno dodaje skrzydeł, podobnie jak sukcesy, a tych na koncie Roksany jest coraz więcej. Tydzień temu gwiazda odebrała złotą płytę za swój debiutancki album, niedawno też wydała międzynarodowy singiel Live It Up, który nagrała z gwiazdą Eurowizji – bułgarskim wokalistą Kristianem Kostovem, a już 24 listopada poprowadzi Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach.

Zobacz: Roksana Węgiel nawet nie ukrywa swojej tęsknoty za dawnym życiem. Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]


Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski na Eurowizji Junior 2018

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski na Eurowizji Junior 2018

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×