Szukaj

Eurowizja Junior 2019: Prowadzący ujawnieni! Wiemy już, kogo wybrała TVP!

Prowadzący Eurowizję Junior 2019 ujawnieni! Znamy nazwiska gwiazd, które już 24 listopada będą pełnić funkcję gospodarzy dziecięcego konkursu, który po raz pierwszy zawitał do Polski. Na kogo postawiła TVP?
Junior Eurowizja 2019 prowadzący

Junior Eurowizja 2019 prowadzący

Podczas jesiennej ramówki TVP ogłoszono nazwiska prowadzących Eurowizję Junior 2019. Dziecięcą wersję popularnego konkursu poprowadzą Ida Nowakowska i Olek Sikora. Oboje, pomimo krótkiego stażu w TVP, zyskali ogromną sympatię wśród widzów.

Zobacz: Kto z Polski powinien jechać na Eurowizję 2020? Internauci wybrali najlepszych kandydatów! Oto faworyci

Ida Nowakowska dała się poznać jako sroga jurorka Dance Dance Dance oraz gospodyni imprez okolicznościowych, zaś Olek Sikora zabłysnął u boku Moniki Zamachowskiej, jako prowadzący Pytanie na śniadanie. Wcześniej realizował reportaże do porannego programu TVP.

Informację o wyborze prowadzących Eurowizję Junior 2019 przekazano za pośrednictwem oficjalnych kanałów promujących wydarzenie. Na Instagramie pojawiła się również informacja, że Olka i Idę wspierać będzie Roksana Węgiel, ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu.

Przedstawiamy naszych niesamowitych gospodarzy w Gliwicach! – poinformowali gospodarze wydarzenia.

Pod adresem Idy Nowakowskiej i Olka Sikory płyną gratulacje od fanów dziecięcej Eurowizji z całego świata. W komentarzach na oficjalnej stronie konkursu możemy przeczytać m.in. takie oto wpisy:

  • Super, wiedziałem, że to będzie ktoś niesamowity.
  • Ida jest najlepszym wyborem. Kocham!
  • Jak super, że Roxie!

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Gliwicach w Arena Gliwice, która zapewnia 17 178 miejsc siedzących i stojących. O Grand Prix zawalczą reprezentanci 19 krajów, w tym także Polski. O tym, kto to będzie dowiemy się 29 września, podczas finału programu Szansa na sukces.

Zobacz: Skandal na Eurowizji 2019! Zmieniono wyniki po finale! Przez rażący błąd Polska nie wyszła z grupy!

Kim jest Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska urodziła się 7 grudnia 1990 roku. Jest polsko-amerykańską tancerką, aktorką i prezenterką. Studiowała w Nowym Jorku, występowała w słynnej Metropolitan Opera, zagrała w kilku zagranicznych filmach, m.in. w Out of Reach ze Stevenem Seagalem. Ukończyła studia aktorskie w Kalifornii, współpracowała z Bruno Marsem i Cee Lo Green. Brała udział w licznych programach telewizyjnych, m.in. You Can Dance, Dance Dance Dance, a od jesieni 2019 została prowadzącą Pytanie na śniadanie i The Voice Kids.

Zobacz: Zespół TULIA rozpada się! Gwiazdy Eurowizji przekazały smutną wiadomość

Kim jest Olek Sikora?

Olek Sikora urodził się 25 czerwca 1990 roku, jest prezenterem telewizyjnym i dziennikarzem. Zadebiutował w 2011 roku na antenie MTV Polska, Viva Polska i 4funTV. Od niedawna prowadzi Pytanie na śniadanie, był także gospodarzem wakacyjnej trasy koncertowej TVP2. Jako dziennikarz brał udział w Eurowizji 2017 i 2018 oraz w rozdaniu nagród MTV EMA 2017 i 2018.

Zobacz: Zwycięzca Eurowizji 2019 zrobił coming out! Duncan Laurence otwarcie o swojej orientacji seksualnej [WIDEO]


Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×