Szukaj

Roksana Węgiel bez zapowiedzi nagrała duet z największą gwiazdą Eurowizji! Fani w ekstazie! Jej piosenka już jest hitem za granicą! [WIDEO]

Roksana Węgiel i Kristian Kostov nagrali duet. Piosenka Live It Up to murowany hit wakacji 2019, który promowany jest nie tylko w polskich, ale też zagranicznych rozgłośniach radiowych. Posłuchaj.

Roksana Węgiel Live it Up Kristian Kostov

Roksana Węgiel, po odebraniu w Sopocie złotej płyty za swój debiut fonograficzny, przygotowała niespodziankę dla fanów. Roxie wspólnie z Kristianem Kostovem zaśpiewała Live It Up wyprodukowane przez Borisa Milanova w ramach nowego projektu producenta – B-OK.

Live It Up to nowoczesny popowy kawałek z chwytliwym bitem oraz istotnym przekazem: wszystkie trudności, jakie rzuca nam los, są o wiele łatwiejsze do pokonania, gdy u naszego boku znajduje się właściwa osoba. Razem o wiele łatwiej przezwyciężyć to co złe.

You and I were made to live it up – śpiewają Roxie i Kristian, których wokale wspaniale się uzupełniają.

Szykuje się murowany hit końcówki wakacji nie tylko w Polsce, ale także w Europie Wschodniej, w której Kostov jest wielką gwiazdą.

Live It Up – Roksana Węgiel i Kristian Kostov

Za produkcję utworu odpowiada Boris Milanov – autor kawałków, które w serwisach streamingowych mają liczbę streamów przekraczającą 75 mln. W jego dorobku są takie przeboje jak Beautiful Mess Kristiana Kostova czy Chameleon Micheli. Obie piosenki doskonale znają fani Eurowizji.

Zobacz: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Załamany nastolatek poinformował o powodach zakończenia związku! Do sieci trafiły screeny wiadomości!

Kim jest Kristian Kostov?

Kostov to bułgarsko-rosyjski wokalista, który zasłynął m.in. dzięki występom w rosyjskiej edycji The Voice Kids i bułgarskiej odsłonie X Factor. W 2017 roku z utworem Beautiful Mess zajął 2. miejsce w konkursie Eurowizji jako reprezentant Bułgarii.

Zobacz: Roksana Węgiel nawet nie ukrywa swojej tęsknoty za dawnym życiem. Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]


Roksana Węgiel na Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel na Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel z odsłoniętym brzuchem w Dzień Dobry Wakacje

Roksana Węgiel z odsłoniętym brzuchem w Dzień Dobry Wakacje

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×