Zapytaliśmy Piotra Rubika o nową piosenkę Adele. Swoją odpowiedzią zażartowali z Kingi Rusin. Nie będzie jej miło

Rubikowie o selfie Kingi Rusin z Adele

Rubikowie o selfie Kingi Rusin z Adele

Piotr Rubik i jego żona Agata opowiedzieli nam, jak powstają ich filmiki na Tik Toka. Wspomnieli przy okazji o nowym przeboju Adele Easy on me i słynnym selfie Kingi Rusin z wokalistką. Dziennikarka nie będzie zadowolona.

Piotr Rubik to jeden z najbardziej utalentowanych muzyków w Polsce. Jest kompozytorem, dyrygentem, a także producentem. Świetnie czuje się też przed kamerami, co udowodnił, występując w wielu programach telewizyjnych. Nie tylko poprzez swoją twórczość, ale także dzięki ciekawej osobowości i ogromnemu poczuciu humoru zgromadził wokół siebie liczną grupę fanów.

Jest on także jedną z tych gwiazd, które nie mogą narzekać na swoje życie prywatne. Razem z żoną Agatą udało im się stworzyć przepiękną rodziną. Wspólnie wychowują dwie córeczki: 12-letnią Helenę i 8-letnią Alicję. Rodzina wspólnie podbija social media. Nie tylko bowiem rodzice są aktywni w sieci, ale włączają do tego również swoje pociechy, a nagrania, które zamieszczają, cieszą się wielką popularnością.

Rubikowie zostali ostatnio zauważeni przez jedną z marek biżuteryjnych, która zaprosiła ich do udziału w świątecznej kampanii. Relację z planu znajdziecie poniżej, a zdjęcia z sesji w galerii.

Piotr Rubik i Agata Rubik o filmikach na Tik Toku

Piotr i Agata wraz z córkami od kilku miesięcy tworzą układy taneczne do najpopularniejszych przebojów i zamieszczają je na Tik Toku i Instagramie. Filmiki spotykają się z wielkim entuzjazmem wśród fanów, którzy nie szczędzą im komplementów. Pod każdym nowym postem pojawia się mnóstwo wpisów od rozbawionych wielbicieli – zawsze  tworzą je z wielką dozą humoru.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, małżonkowie zdradzili, jak powstają ich taneczne układy:

Większość filmów jest spontanicznych. Czasem mamy tak, że spodoba nam się jakiś utwór i zastanawiamy się jak najlepiej go pokazać. Jaki kaniec do niego wymyślić, jakąś sytuację. Ale wszystko odbywa się bardzo szybko i spontanicznie ponieważ z dziećmi nie da się wszystkiego zaplanować. My traktujemy to jako zabawę. Kilka razy się nas różne osoby pytały, czy dużo razy nagrywamy jeden taniec. Zazwyczaj dzieje się to maksymalnie 3 razy i wybieramy wtedy najlepszą wersję.

Piotr dodał:

Naszym naczelnym choreografem jest Helenka i ona wymyśla wszystkie układy. Natomiast my oczywiście dostosowujemy się do wskazówek reżysera i staramy się jak najlepiej spełnić jej zadanie i oczekiwania.

Rubikowie o nowej piosence Adele. Zażartowali z Kingi Rusin

Czy Agata i Piotr słyszeli najnowszy utwór Adele Easy on me?

Ciężko oceniać piosenkę, bo Adele może zaśpiewać książkę telefoniczną i tak naprawdę gamę cdur, i to będzie świetnie brzmiało. Bardzo ładna piosenka. Myślę, że akurat wybrała ją, bo tak czuje. Ja nigdy nie oceniam czyjejś muzyki, natomiast jeśli chodzi o wokal, to jest fantastyczny.

Czy podjęliby się stworzenia układu do tego utworu? Para odpowiedziała z przymrużeniem oka, nawiązując do zdjęcia z Adele:

Bardzo trudno byłoby stworzyć jakikolwiek układ do tej piosenki nie będąc profesjonalnym tancerzem. My nie tańczymy profesjonalnie i tutaj trzeba by naprawdę wznieść się na wyżyny sztuki tanecznej, a my raczej się bawimy. Pomyślałem sobie teraz, że to właściwie takie marzenie w Polsce, żeby sobie zrobić selfie z Adele. Bo tylko na razie udało się jednej osobie. Musimy trafić na jakąś zamkniętą imprezę w USA, bez telefonów i nagle wyjąć, i będzie fame na całą Polskę.

Chociaż para nie wspomniała, kogo miała na myśli, przytaczając historię selfie z Adele, to łatwo wywnioskować, że chodzi o Kingę Rusin i jej słynną relację z after party po Oscarach 2019.

Cała rozmowa poniżej.


Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Kinga Rusin z Adele – zdjęcie gwiazd zdominowało profil Adele

Kinga Rusin z Adele – zdjęcie gwiazd zdominowało profil Adele

Kinga Rusin z Adele na czołówce DailyMail

Kinga Rusin z Adele na czołówce DailyMail

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×