Co ta Kinga Rusin narobiła! Instagram Adele tonie w zdjęciach polskiej gwiazdy!

Kinga Rusin i Adele – zdjęcie gwiazd podbija internet

Kinga Rusin i Adele – zdjęcie gwiazd podbija internet

Kinga Rusin z Adele – zdjęcie gwiazd zalewa Instagram i wyrasta na hit światowego internetu. Polska gwiazda ma swoje pięć minut w mediach.

Kinga Rusin pojawiła się na 92. ceremonii wręczenia Oscarów nie z ramienia TVN-u, ale prywatnie – jako fanka kina. W tym roku zamiast skupić się na relacji z wydarzenia dla polskiej telewizji, skorzystała ze wszystkich przywilejów, jakie przysługują uczestnikom gali. Jednym z nich był udział w bardzo elitarnym afterparty u Beyonce i Jaya-Z. Zaproszenie na imprezę dostało zaledwie 200 osób.

Kinga Rusin spotkała Adele. Kulisy

Z relacji Kingi wiemy, że na party po Oscarach weszła tylnym, sekretnym wejściem, przed którym na próżno było szukać paparazzi. Co więcej, cała ulica, na której odbywało się przyjęcie, została zamknięta, tak by goście mogli w komfortowych warunkach celebrować święto kina.

Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! – napisała Kinga.

Rusin w swoim wpisie zdradziła, że porozmawiała z Rihanną, zamieniła kilka słów z Beyonce, była adorowana przez Bradleya Coopera, a sam Jay-Z uczył ją skomplikowanego układu tanecznego. Całość skwitowała zdjęciem z Adele. Jest to jedyna fotografia brytyjskiej gwiazdy z tego wydarzenia, co nadało jej bardzo ekskluzywnego charakteru.

View this post on Instagram

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa…???? Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie ????. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬…

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin z Adele. Zdjęcie gwiazd podbija światowy internet

Fani Adele błyskawicznie zaczęli udostępniać zdjęcie swojej idolki pozującej z polską dziennikarką. Wystarczyła niecała godzina, by profil autorki hitu Hello zaczął „tonąć” w kopiach fotografii zamieszczonej przez Rusin. Fani masowo udostępniają fotkę, rozpływając się nad smukłą sylwetką swojej ulubienicy.

Fotka doczekała się także przedruków w zagranicznej prasie, trafiła m.in. na czołówkę Daily Mail. Tak samo jak zdjęcia Adele z z zamkniętej imprezy halloweenowej.

Kinga ma swoje pięć minut w internecie. Gratulujemy.


Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Kinga Rusin z Adele na czołówce DailyMail

Kinga Rusin z Adele na czołówce DailyMail

Kinga Rusin z Adele – zdjęcie gwiazd zdominowało profil Adele

Kinga Rusin z Adele – zdjęcie gwiazd zdominowało profil Adele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×