Szukaj

Michał Szpak miał powody do wzruszenia na finale”The Voice of Poland”. Miał na widowni specjalnego gościa! [WIDEO]

Michał Szpak zakochany?

Ojciec Michała Szpaka pojawił się na finale “The Voice of Poland”

Michał Szpak zadebiutował jako juror w 8. edycji The Voice of Poland i odniósł miażdżący sukces. Nie tylko przebił popularnością “starych wyjadaczy”, ale również udało mu się doprowadzić do zwycięstwa w programie Martę Gałuszewską. 1 grudnia odbył się finał The Voice of Poland 9, podczas którego Michał wcielał się w rolę jurora po raz kolejny. I chociaż tym razem wygrał Marcin Sójka, faworyt i podopieczny Patrycji Markowskiej, Szpak nie ukrywa, że ta edycja i ten finał miały dla niego specjalne znacznie. Dlaczego?

Jak wyjawił w rozmowie z Jastrząb Post, na widowni znajdował się jego ojciec, który nie zdołał pojawić się na zeszłorocznej edycji show:

Dzisiaj na widowni zasiadł mój tato, więc było mi ogromnie miło. W zeszłej edycji nie udało mu się przybyć, w tej mu się udało, więc wspierał mnie swoim duchem i ciałem.

Czy Michał Szpak jest zakochany?

Postanowiliśmy także zapytać Michała o rzekome zmiany w życiu prywatnym i jego nową miłość. W sieci grzmi od plotek o nowym związku Szpaka, ale artysta – jak zwykle – nabrał wody w usta:

Nie wiem o czym mowa, ale jestem zakochany w wielu ludziach i w całej tej sytuacji, która dziś nastąpiła. Nie mogę nic zdradzić. To jest moje życie prywatne, wiec potrafię oddzielić to, co moje, od tego co jest dla Was.

Trzeba przyznać, że Michał jest niezwykle tajemniczy.

Gwiazdy na finale „The Voice of Poland 9”: Michał Szpak, Sarsa, Marta Gałuszewska, Roksana Węgiel

Michał Szpak po raz pierwszy bez manicure! Zaskakujący widok

Co on ściska między nogami?! Michał Szpak na okładce luksusowego pisma. Jest kontrowersyjnie!


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×