Szukaj

TYLKO U NAS! Miss Supranational 2016 bez największej gwiazdy! Odwołała występ na dzień przed galą transmitowaną w 150 krajach!

Miss Supranational Michał Szpak nie wystąpi

Michał Szpak odwołał występ na Miss Supranational 2016

Przed nami wybory Miss Supranational 2016. Gala transmitowana jest na żywo w prawie 150 krajach. Gwiazdą wieczoru miał być Michał Szpak, który planował zaśpiewać swoje trzy przeboje – Color Of Your Life, Rosanna i Real Hero. Jak dowiedział się Jastrząb Post, wokalista z powodów zdrowotnych nie wystąpi na gali.

Michał ma 40 stopni gorączki i czuje się fatalnie. Od kilku godzin jest w szpitalu, jego stan na razie nie poprawia się. Oczywiście mógłby zaśpiewać z playbacku, ale przez szacunek dla słuchaczy i międzynarodowej publiczności nie może pozwolić sobie na takie faux pas – mówi Jastrząb Post Jacek Jastrowicz, agent Szpaka

Kto zatem zastąpi Szpaka na Miss Supranational 2016? Z naszych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej będzie to Kasia Stankiewicz z Varius Manx. Tak też było dzisiaj podczas gali w centrum handlowym VitkAc. Obie gwiazdy łączy wspólna wytwórnia i ten sam menadżer.

Wydarzenia w Krynicy Zdrój kolejny raz okazały się pechowe dla najbardziej wyczekiwanej gwiazdy wieczoru. Przypomnijmy, że rok temu w ostatniej chwili swój gościnny udział w konkursie Miss Polski 2015 odwołała Paulina Krupińska.

Michałowi życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: TYLKO U NAS! Michał Szpak jest poważnie chory! Co się z nim dzieje?

Zobacz: Dawno Polka nie miała takich szans na Miss Supranational jak w tym roku! Bardzo wysokie miejsce Ewy Mielnickiej w notowaniach

Michał Szpak nie wystąpi na Miss Supranational 2016?

Michał Szpak nie wystąpi na Miss Supranational 2016?

Kasia Stankiewicz i Varius Manx wystąpią na Miss Supranational 2016

Kasia Stankiewicz i Varius Manx wystąpią na Miss Supranational 2016


Jesteś fanem zespołu Varius Manx?

×