Małgorzata Tomaszewska kupiła wszystkich na planie „The Voice”. To dlatego ma opinię najmilszej gwiazdy TVP [WIDEO]

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska ma opinię jednej z najmilszych gwiazd Telewizji Polskiej.  Jaki ma przepis na zdobycie takiej sympatii? Zdradziła nieco naszej reporterce.

Małgorzata Tomaszewska zadebiutowała na ekranach w 2012 roku. Od tego czasu jej kariera nabrała niezłego rozpędu. Wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, w którym partnerował jej Robert Kochanek. Potem przeszła do Telewizji Polskiej. W stacji prowadziła cykl show-biznes i kultura w Pytaniu na śniadaniu. Wkrótce zaproponowano jej rolę gospodyni. Dziś jest jedną z głównych współprowadzących. Często występuje w formacie u boku Aleksandra Sikory.

Małgosia ma bardzo zdrowe podejście do popularności:

Uważam, że wszystkie niedogodności, które mamy, z tym że media nas obserwują, są zarówno blaskami, jak i cieniami. My żyjemy z tego, że ktoś się nami interesuje. Gdyby nikt nami się nie interesował, to nasza praca nie miałby sensu – mówiła w Plejadzie.

Uważa, że dla wszystkich powinno być jasne, że niedogodności związane z rozpoznawalnością są wpisane w show-biznes.

Nie do końca rozumiem narzekanie na to, że: „znowu o mnie napisali, że ktoś znowu zrobił mi zdjęcie”… Wiele karier to pokazuje, że wystarczy usunąć się na chwilę ze świata mediów i już nikt nie przyjdzie zrobić zdjęcia i już nikt nie będzie pisał o danej osobie. Wyjątkiem są choroby, bo tu rzeczywiście uważam, że choroba jest sprawą indywidualną i tutaj rzeczywiście media powinny dać spokój – stwierdziła.

Mimo wszystko informacje ze swojego życia prywatnego bardzo dawkuje. O jej drugim rozwodzie długo nikt nie wiedział. Obecnie cieszy się życiem singielki i skupia się na karierze. Właśnie zdobyła nowy program. Będzie prowadzącą The Voice Senior. Zastąpi Martę Manowską.

Nasza reporterka miała okazje porozmawiać z Małgosią na planie programu. Zapytała ją, jak sprawiła, że jest uważana za najmilszą gwiazdę TVP.

Małgorzata Tomaszewska najmilszą gwiazda TVP? Co o tym sądzi?

Małgorzata Tomaszewska ma opinię jednej z najmilszych gwiazd TVP. W jaki sposób zapracowała na takie miano? Naszej reporterce powiedziała, jak kupiła wszystkich na planie The Voice.

Może to wynika z tego, że ja np. gdy jestem na planie The Voice of Poland, to kamera to jedno, ale nie mam tak, że schodzę, mówię, że skończyliśmy nagranie i wychodzę ze studia. Staram się pożegnać z tymi, którzy są na planie, którzy przez wiele godzin z nami uczestniczą w nagraniu tego programu, bez nich by się to nie odbyło. Płaczę z rodzinami na backstage’u, bo mi tak ich szkoda. Jestem kompletnie nieobiektywna, nie mogłabym być trenerem, abstrahując od tego, że nie znam się na muzyce, w przeciwieństwie do naszych trenerów.

Prezenterka wyznała, że przed kamerą niczego nie udaje:

Chyba dlatego tak jest, że moje życie medialne, jest bardzo podobne do tego prywatnego. To nie jest tak, że ja się uśmiecham do kamery.

Jesteście fanami Gosi?


Plan 13. edycji Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska

Plan 13. edycji Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Małgorzata Tomaszewska - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Komentarze

 • Antydebilizm pisze:

  A kto to wogole jest tota corka tego starego piłkarz z komuny, no to zajebista kariera resortowa taka.

 • Gość pisze:

  Pisiory i tyle 😂😂😂

 • Gość pisze:

  Uważam że najmilsza i naturalna jest Ola szkoda że.jest jej tak mało w sniadaniówce

 • Gośćasia pisze:

  Nie do konca
  Jest mila dziewczyna
  Alenie mozna mowic ze najleprza prowadzaca bo reszta dziewczyn w niczym nie odstepuje P Malgosi

  • Gość pisze:

   Miła, wątpię
   Miny na miarę Nowakowskiej. Dla mnie to poza, no ale czego się nie robi dla kasy. Można nawet podawać, że ma się szacunek do ludzi.

 • GośćEmerytka pisze:

  Miłych jest wiele innych prezenterek i dziennikarek o których nie piszecie jak: Ola Grysz, Ida Nowakowska, Marta Surnik, Małgosia Opczowska no i oczywiście Marta Manowska ale obecnie one nie są na fali. Na fotografiach ze sztucznym uśmiechem mile zawsze wygląda Kasia Cichopek, coś o niej nareszcie cicho i dobrze. My widzowie potrafimy rozpoznać który uśmiech jest szczery i naturalny i mamy swoje rankingi co do najsympatyczniejszej prezenterki i nie zawsze jest to Małgorzata Tomaszewska.

  • Gość pisze:

   Dla.mnie to jest Ola Grycz i Małgosia Opczowska to są naturalne wspaniałe A nie.szczuczne i fałszywe A już najbardziej oddychająca jest. Tomaszewska. i Idą Nowakowska pozdrawiam.

 • Gość pisze:

  Zawsze Gosia była miła, nigdy nie wywyższała się i ludzie ją lubią

 • Gość pisze:

  Super kobieta!

 • Gość pisze:

  Ja też nadawałabym się ..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×