Prowadzący „Ameryka Express” jest już wybrany! Kinga Rusin zdradziła nam kluczową informację [WIDEO]

Kinga Rusin o Ameryka Express

Kinga Rusin o Ameryka Express

Kinga Rusin o nowym prowadzącym Ameryka Epxress

Kingi Rusin jako gospodyni Agenta nie mogło zabraknąć na konferencji programu. W wywiadzie zdradziła nam m.in co sądzi o decyzji Agnieszki Woźniak-Starak, oraz, że jej zastępca już jest wybrany.

Decyzja Agnieszki Woźniak-Starak o odejściu z programu Ameryka Express była sporym zaskoczeniem. Prezenterka prowadziła trzy sezony popularnego formatu, z którego wycofała się na rzecz Big Brothera. Jak decyzję Agnieszki ocenia Kinga Rusin, która jest jedną z największych gwiazd stacji TVN? Czy była zaskoczona takim biegiem zdarzeń?

Nie rozpatruję tego w kategoriach zaskoczenia. Z tego co słyszałam, to Agnieszka bardzo chciała poprowadzić „Big Brothera”, uwielbia ten program, więc rozumiem, że jak taka okazja się pojawiła, to po prostu z niej skorzystała. Na pewno nowe zadania, nowe wyzwania, fajnie jest robić nowe rzeczy, także nie jest to zaskakujące. Ja nigdy nie myślałam by poprowadzić ten format, chociaż byłam fanką pierwszej edycji. Zresztą jak wszyscy Polacy, byłam przykuta do telewizora i to było niesamowite pamiętam. Jestem ciekawa, czy w świecie gdzie z kamerami mamy do czynienia na co dzień, kręcimy przecież Instastory, live streamingi, to czy może być coś jeszcze zaskakującego w zamknięciu ludzi w jednym domu.

Kinga zdradziła również, że rozmawiała z Edwardem Miszczakiem na temat nowego gospodarza Ameryki Express. Okazuje się, że decyzja w tej sprawie już prawdopodobnie zapadła:

To nie jest w ogóle moje zadanie, nigdy w życiu bym się nie podjęła. Chociaż raz to zrobiłam, bo znałam program, który prowadzę i myślałam, kto mógłby w moim oczach dobrze wypaść i to był „You Can Dance”. Bardzo mi zależało, by zastąpiła mnie Patricia Kazadi. Decyzję pozostawiam dyrektorowi Miszczakowi, zresztą wczoraj rozmawialiśmy i chyba taką osobę już ma.

Czy program poprowadzi duet? Zobaczcie, co odpowiedziała nam Kinga.

Edyta Górniak o pierwszej rozmowie z Kingą Rusin od czasu konfliktu. Jak wyglądały kulisy pojednania się gwiazd? [WIDEO]

Iga Lis już nie ukrywa Taco Hemingwaya! Właśnie pokazała serię zdjęć z romantycznej kolacji! Jej ukochany jest na pierwszym planie!

Młodzieżowa Kinga Rusin w piaskowym kombinezonie na konferencji nowego „Agenta”! Nie przyszła na nią sama!


Kinga Rusin o Edwardzie Miszczaku

Kinga Rusin o Edwardzie Miszczaku

Kinga Rusin i Edward Miszczak w 2002 roku

Kinga Rusin i Edward Miszczak w 2002 roku

Kinga Rusin -

Kinga Rusin - "Agent Gwiazdy 4."

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×