Rafał Maserak i Joanna Lazer odpadli z „Tańca z gwiazdami”. Nie takiego wyniku spodziewała się gwiazda: „Jestem zaskoczona” [WIDEO]

Rafal Maserak i Ruda

Rafal Maserak i Ruda

Joanna Lazer i Rafał Maserak odpadli z programu Taniec z gwiazdami. Jak skomentowali decyzję widzów? Zobacz materiał wideo.

Kolejna odcinek jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami za nami. I jak zawsze towarzyszyły mu ogromne emocje! Program ten pełen jest niespodzianek. Nikt nie spodziewał się, że na samym początku odpadnie typowana na faworytkę Reni Jusis. W drugim odcinku pożegnaliśmy Rafała Szatana, który także zaprezentował się świetnie.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10: Kolejna para poza programem! Z walki o główną nagrodę odpadli faworyci!

Joanna Lazer i Rafał Maserak odpadli z Tańca z gwiazdami

W miniony piątek z programem pożegnała się Joanna Lazer, czyli Ruda i Rafał Maserak, dla których werdykt był sporym zaskoczeniem. O emocjach, które towarzyszyły im tuż po tym, jak odpadli z programu, opowiedzieli w rozmowie z Jastrząb Post.

Ja jestem trochę zaskoczona. Wydawało mi się, że prędzej odpadnę w tamtym odcinku, niż w tym. Zrobiliśmy chyba wszystko, co mogliśmy zrobić, żeby nie odpaść, a jednak odpadliśmy – podkreślała piosenkarka.

Jak widać program toczy się własną siłą. Uważam, że dzisiaj zrobiliśmy występ taki, którego dawno nie było w Tańcu z Gwiazdami. Była pomyłka, było zabawowo, było wesoło. Najwyraźniej widzowie chcą oglądać tylko taniec, a nie chcą rozrywki – wtórował jej tancerz.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka oceniła „Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]

Joanna

Joanna „Ruda” Lazer i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 10

Zdaniem partnera tanecznego Rude j- Rafała Maseraka, zupełnie nie zasłużyła ona na to, aby odpaść tak szybko:

Jest na pewno nam przykro. Uważam, że Ruda jest gwiazdą w tym  programie, która miała potencjał, żeby być w finale nawet.

Mimo wszystko Ruda będzie bardzo dobrze wspominać udział w Tańcu z Gwiazdami:

Bawiłam się tu bardzo dobrze. Na początku miałam wiele obaw, żeby przyjść do tego programu. I bardzo długo się zastanawiałam, ponieważ pierwsza propozycja pojawiła się w 2014 roku. Odważyłam się w końcu na to. Cieszę się, że dostałam Maseraka, świetnie się z nim bawiłam, chociaż było momentami ciężko i musieliśmy się trochę podocierać. Myślałam, że to będzie dobry początek, bo sądziłam, że to jest ten moment, kiedy mogę rozwinąć skrzydła i pokazać, że w tym tańcu odnalazłam siebie. Ale widocznie widzowie wolą mnie oglądać na scenie.

A Wy zgadzacie się z decyzją widzów?

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa gwiazdą kolejnej edycji? Już wiemy, czy ją zobaczymy


Joanna

Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 10

Taniec z gwiazdami 10

Taniec z gwiazdami 10

Ruda z Red Lips – Opole 2018

Ruda z Red Lips – Opole 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×