Będzie druga edycja „Prince Charming”? Jacek Jelonek rozwiewa wątpliwości i mówi o relacjach z uczestnikami show. Kto zerwał z nim kontakt?

Jacek Jelonek o Prince Charming

Jacek Jelonek o Prince Charming

Jacek Jelonek o Prince Charming. Czy będzie druga edycja? Z kim z programu utrzymuje kontakt? Czy po finale przetrwały jakieś przyjaźnie? 

Pierwsza edycja polskiego show dla gejów Prince Charming okazała się sporym sukcesem. Pierwotnie program miał być emitowany jedynie na platformie Player. Wyniki oglądalności były na tyle wysokie, że stacja zdecydowała się go włączyć do ramówki TTV. Bez wątpienia wpływ na sukces widowiska miał główny bohater – przystojny Jacek Jelonek, który ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów w modelingu.

O serce Jacka starało się 13 kandydatów. Ostatecznie mógł wygrać tylko jeden – albo żaden. Jelonek w dniu finału, w którym w szranki stanęli Oliwer Kubiak i Marek Misztak, tytułowy „książę” wyznał miłość pierwszemu z nich. Zaznaczył przy tym, że w drodze na decydujące spotkanie rozważał odrzucenie obu kandydatów i pozostanie singlem.

Za kulisami treningu do Tańca z gwiazdami udało się nam porozmawiać z Jackiem na temat przyszłości programu i relacji, jakie przetrwały (albo i nie) po finale pierwszej edycji.

Jacek Jelonek o Prince Charming – co z drugą edycją? Z kim utrzymuje kontakt po programie?

Co z drugim sezonem emocjonującego formatu? Reporterka Jastrząb Post zapytała Jelonka o przyszłość show. Zdradził nam, że produkcja na fali popularności pierwszej części planuje jego kontynuację. Kiedy zatem możemy spodziewać się nowej transzy z nowym bohaterem?

Tego nie wiem. Wydaje mi się, że teraz są różne przetasowania, jeżeli chodzi o kadrowe rzeczy. Wydaje mi się, że oni wrócą do formatu, bo jednak był takim sukcesem. Pewnie przy kolejnej ramówce. Ale nie wiem, na jakim etapie są rozmowy czy planowanie.

Oglądając odcinki, można było odnieść wrażenie, że uczestnicy się ze sobą zżyli. Wydawało się, że niektóre przyjaźnie przetrwają długie lata, tymczasem niespełna rok po zakończeniu nagrań Jacek i Oliwer nie utrzymują kontaktu prawie z żadnym z mężczyzn, którzy starali się o względy Jelonka. Dlaczego?

W zasadzie jedyny kontakt jaki mam, to jest z Wojtkiem [Wojtek Jordan – red.], i to tak bardzo sporadycznie. Jakoś to się porozmywało. To wyszło w trakcie. Część osób przestała się do nas odzywać, część osób była z Oliwerem bardzo blisko i niby byli zaprzyjaźnieni, wyszedł finał i nagle przestali się odzywać. My też nie szukaliśmy tego kontaktu, jeżeli ktoś nie chce mieć z nami kontaktu, to dlaczego my mamy chcieć. To się rozmyło. Naturalnie.

Model nie ma wątpliwości, że dzięki telewizyjnemu show znalazł miłość, którą tak długo poszkiwał:

Dużo osób się pyta, czy to jest naprawdę, czy dalej jesteśmy razem. Jeżeli spotkasz tę osobę, to to się wszystko układa.

Czekacie na drugi sezon Prince Charming? Cała rozmowa poniżej.


Aggie, Jacek Jelonek - uczestnik Pronce Charming

Aggie, Jacek Jelonek - uczestnik Pronce Charming

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Marek Misztal | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Marek Misztal | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piękni. Niech sobie żyją szczęśliwie jak najdłużej.

 • Gość pisze:

  Geje do dziupli , a telewizja nie powinna pokazywac i promowac patologi i ludzi chorych umyslowo

  • GośćGosia pisze:

   A kim ty jesteś aby potępiać może masz jakieś problemy ze sobą

  • Gośćdansza pisze:

   Chory to TY jesteś Twoje myślenie na to wskazuje

  • Gośćdansza pisze:

   Właśnie takich chorych ludzi jak Ty powinno zamykać się w dziuplach ,może wtedy byś zmienił tok myślenia ,wszyscy jesteśmy z tej samej gliny ,szanujmy się i pozwólmy każdemu żyć i kochać się jak chce ,niech żuci heteryk kamieniem że kocha się tylko po Bożemu

 • Ula pisze:

  Ludzie…..opamietajcie sie! Gej z gejem? Totalna patologia ! Powinni leczyc sie u psychiatry . Jakie w tym piekno, kiedy facet z faceta dotyka , caluje czy cos wiecej🙉. Powychodzili z podziemia i chwilach sie tym . Jelonek przystojny I wyksztalcony facet i nie moge uwierzyc ze tak go skrzywilo. Swiat sie konczy , a polska telewizja promuje taki program. Do dziupli geje , dostaje odruch wymiotny , jak na was patrze. Fuj!!!! Panie Jelonku, stac Pana na sliczna kobiete , a nie chlopa glaskac po d…… e .

  • Gość pisze:

   Problem w tym, że pana Jacka pociągają mężczyźni a nie kobiety. pozdrawiam

  • prawda pisze:

   Ula ula… Geje nie stworzyli się ani sami z nikąd ani wczoraj, istnieją równocześnie z hetero od początku świata… I ty nagle co chcesz? Opamiętaj się i zajmij czymś innym, bo nic orginalnego w saojej wypowiedzi nie wnosisz. A patologia to są właśnie ludzie o wąskich horyzontach jak ty.

  • Obiektywna pisze:

   Ja ma odruch wymiotny, na takich homofobów jak ty. Jacek i Oliwer to super para,inteligentni,piękni, rozsądni,zakochani i szczęśliwi .Nic ci do tego, żyj i daj żyć innym. Do pięt im pewnie nie sięgasz, to i plujesz jadem, z zazdrości.

  • Gość pisze:

   Ja mam odruch wymiotny,jak widzę takich homofobów jak ty. Fu…

  • Gośćdansza pisze:

   Pani Ulo ,geje byli ,są i będą nie powychodzili z żadnego podziemia ,jak widać Pani ocenia ludzi nie po ich wartościach jakie posiadają tylko po sposobie w jaki sposób się kochają ,to świadczy o bardzo niskim Pani poziomie intelektualnym współczuje Pani mężowi ,jeśli w ogóle go Pani ma

 • Gośćewa pisze:

  Kiedy ślub może im da Rydzyk

 • Gośćmiłosz pisze:

  Oby się nieznudzi li ta miłością. Takie czasy musimy im kibicować niech miłość trwa

 • Seba pisze:

  To który z nich będzie w tych pięknych kieckach i szpilkach wywijał 🤔

 • Sebastian pisze:

  Promocja patologi obrzydlistwo upadek i zgnilizna moralną

  • Gośćpronce pisze:

   Spotkają się wszyscy, gdzieś na domówce w stolicy czy Trójmieście, panów 5-10, na zasadzie każdy z każdym, troszkę metki, nieco popka i dawaj hulaj dusza, a jak…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×