Riposta z klasą! Tak Izabela Janachowska opisała konflikt z Pauliną Smaszcz. To ją podsumowała… [WIDEO]

Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska

Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska

Izabela Janachowska skomentowała swój konflikt z Pauliną Smaszcz. Co nam powiedziała? Pokazała, kto odniósł triumf w tym starciu. Wideo.

Paulina Smaszcz swego czasu wytoczyła ciężkie działa przeciwko Maciejowi Kurzajewskiemu oraz Kasi Cichopek. Raz po raz krytykowała parę. W obronie zakochanych w pewnym momencie stanęła Izabela Janachowska.

Uważam, że jak ktoś jest szczęśliwy, to nikogo nie atakuje. W ogóle atakowanie jest słabe. Ja jestem osobą, która nigdy takich rzeczy nie robi, po prostu nie czuję, żeby to było fair – powiedziała Pomponikowi. I dodała: – Już się rozstałeś, był rozwód, minął czas… Bez sensu jest wracać do sytuacji z przeszłości. Żyjmy tu i teraz i ewentualnie przyszłością i patrzmy do przodu, a nie za siebie. Było, minęło, dziękuję.

To sprowokowało Paulinę do reakcji. W wywiadzie dla Anny Zejdler próbowała podważyć wiarygodność oponentki, mówiąc:

Co to są za ekspertki? (…) Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?

Te słowa doprowadziły do eskalacji. Iza zaprzeczyła, aby jej mąż opuścił dla niej żonę. Otworzyła się też ws. swojego synka, o którego przyjście na świat długo walczyła. Dodatkowo ujawniła SMS-y kompromitujące Smaszcz.

Rozumiem, ze każdy na świat patrzy przez pryzmat własnych wartości i doświadczeń, ale zapewniam cię, że niektórzy pobierają się i starają o dziecko z miłości. Uwaga – może dla niektórych szok, ale z miłości. Miłość spotyka tak samo biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem, jak dla ciebie, bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisałaś mi SMS-a: „Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma fajnych kolegów?” Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym? – napisała w liście otwartym.

Ostatecznie do akcji wkroczył mąż Janachowskiej, Krzysztof Jabłoński, który zagroził Paulinie prawnikami, co zahamowało jej ataki (więcej tutaj).

Izabela Janachowska o sytuacji z Pauliną Smaszcz

Reporterka Jastrząb Post, podczas wczorajszej ramówki Polsatu, porozmawiała z Izabelą na temat konfliktu z Pauliną. Nasza rozmówczyni krótko skomentowała ten spór:

To już było minęło. Idziemy naprzód.

Czy ta sytuacja czegoś ją nauczyła? Iza pozwoliła sobie na drobną kąśliwość. Powiedziała, że nauczyło to ją, aby zawsze zachowywać się z klasą, czyli tak jak ona. Tym samym dosadnie podsumowała postępowanie Pauliny:

Tak. Żeby zawsze zachowywać się z klasą, czyli tak jak ja.

Podzielacie zdanie Izy?


Izabela Janachowska – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Izabela Janachowska – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Paulina Smaszcz- Kurzajewska

Paulina Smaszcz- Kurzajewska

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński – Wigilia 2022

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński – Wigilia 2022

Komentarze

 • MIM-PIS pisze:

  PAULINKA SIE WSCIEKA BO MYŚLAŁA, ŻE JAK SIĘ ROZWIEDZIE Z MAĆKIEM TO SIE NIE BĘDZIE MOGŁA OPĘDZIC OD TABUNU MILIONERÓW. TAKIE MIAŁA O SOBIE WYSOKIE MNIEMANIE. JAK TO KOBIETA. A IZA WIADOMO, ŻE DLA KASY WYSZŁA ZA GOŚCIA. WYSTARCZY NA NIEGO SPOJRZEĆ. CZYLI JEDNA WARTA DRUGIEJ

  • Gość pisze:

   A co masz do mężą Janachowskiej,pry-zystojny,zadbany,nie wygląda na swój wiek.Zazdrościsz,to jazda z gołą dupą,może jakiś frajer na ciebie poleci.

  • Asia pisze:

   Jak dla mnie świetnie razem wyglądają – więc może nie warto wszystkich tak oceniać? Może niech każdy patrzy na siebie – świat będzie wtedy piękniejszy !

 • Gość pisze:

  Najważniejsze że Iza jest szczęśliwa i nikomu nic do tego czy jest bogata czy biedna to jej życie i jej wybory a Paulina? no cóż samotna złośliwa kobieta bez perspektyw z tak podłym charakterem

  • Szczęśliwa ha ha ha pisze:

   troli TVP1 nie brakuje jak widać na załączonym obrazku. To on i ta z grubymi łydkami zwąchali się na czar par i mózg im spadł między nogi. Tragedia, przychodził do domu, nie zauważał żony, synów bo każdy facet jak ma kochanicę to dzieci spadają na plan dalszy. Przecież to oni rozwalili swoje małzeństwa. Wyobrażam sobie co Paulina przeżyła.

 • Jad pisze:

  Ktoś kto sam mówi o swojej klasie to pokazuje jej totalny brak…..

  • Gość pisze:

   .Po co pruderia? Jest świadoma swoich słów, bierze za nie odpowiedzialność, nie atakuje to dlaczego nie może dobrze mówić o sobie?

  • Gość pisze:

   to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Agat pisze:

   Otóż to, sama tak pomyślałam. Klasa to całokształt, a nie jedno zachowanie, które polegało na obnażenie słabości strony przeciwnej. Klasa to morale, stosunek do innych.

 • Gość pisze:

  Jakie trzeba mieć wyrzuty, żeby po takim czasie odpowiadać i powracać do tematu!!! A niby mówi , że jest szczęśliwa, szkoda słów!!

 • Gość pisze:

  Nie znosze tej piszczacej Janachowskiej. Nastepna ekspertka od nie wiadomo czego.

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Gdzie ta klasa? Przecież odpowiednio skomentowała jako pierwsza konflikt Smaszcz Kurzajewski, pierwsza ekspertka od spraw małżeńskich…co to kogo interesuje, to jest ich sprawa co do siebie mają, byli rodziną mają dzieci i tylko oni sami wiedzą o co w tym chodzi, ludzie zajmijcie się swoimi sprawami a czyjeś zostawcie, oni sami sobie z tym poradzą…

 • Gość pisze:

  Gdyby żył z emeytury to milosc by kwitła jak kwiat jednej nocy

  • Gość pisze:

   Status materialny to też pozytywna cecha.Bogactwo daje człowiekowi dobry wyglàd, wygodne życie.Milośç i suche bułki ? To się nie sprawdza.

 • Gość pisze:

  Powinny to sobie wyjaśnić w klatce

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×