Ilona Łepkowska o scenariuszu do Kogel Mogel 4. „Pisałam go z pewną ulgą” [WIDEO]

Ilona Łepkowska o Kogel Mogel 4

Ilona Łepkowska o Kogel Mogel 4

Już niedługo doczekamy się kolejnej części kultowego Kogla-Mogla. Prace na planie ruszyły pełną parą. W jakich warunkach powstawał scenariusz? Ilona Łepkowska zdradziła wszystkie szczegóły.

Do wszystkich fanów Kogla Mogla dotarła jakiś czas temu zaskakująca wiadomość. Okazało się, że kultowa seria będzie miała swoją kontynuację. Czwarta część pojawi się zapewne niebawem w kinach. Nic w tym dziwnego, gdyż Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 okazał się z jedną z najchętniej oglądanych produkcji ostatnimi czasy. Ilona Łepkowska postanowiła więc pójść za ciosem i pokazać dalsze losy bohaterów. Ekipa aktorów już wkroczyła na plan zdjęciowy. Scenarzystka zdradziła, jak powstał scenariusz.

Ilona Łepkowska zdradza kulisy powstawania scenariusza do Kogla-Mogla 4

Kolejna część Kogla-Mogla będzie już ostatnią z serii. Produkcja co do tego nie pozostawia fanom żadnych wątpliwości. Dlatego Łepkowska, przy tworzeniu materiałów, odczuwała pewną ulgę, której nie kryła nawet przed reporterką Jastrząb Post.

Przy okazji rozmowy zdecydowała się również zdradzić, w jakich warunkach powstawał scenariusz do czwartej części serii Kogel-MogelPisała go tak, by jak najbardziej usatysfakcjonować oglądających film widzów.

Z pewną ulgą. Wydaje mi się, że gdybym inaczej ten scenariusz skonstruowała, to mogłoby być pewnie ciśnienie, żeby zobaczyć, co będzie dalej. A ja to pisałam tak, żeby była dla widzów pewna satysfakcja z fajnego finału, ale żeby wszyscy zrozumieli, że to już jest koniec tej opowieści. Tyle części wystarczy.

Zdaniem scenarzystki 4 części filmu to jest i tak bardzo dużo:

Myślę, że to i tak jest bardzo dużo i chyba nie ma w polskiej kinematografii filmu, który miałby cztery części. Sami swoi mieli trzy części, Psy także, a nas będzie czworo. Jesteśmy rekordzistami i myślę, że poprzestańmy na tym.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Ilona Łepkowska – MocArty RMF Classic 2019

Ilona Łepkowska – MocArty RMF Classic 2019

Ilona Łepkowska-

Ilona Łepkowska- "Nowy Jork. Prohibicja"

Ilona Łepkowska - premiera sztuki

Ilona Łepkowska - premiera sztuki "Ucho Prezesa czyli Scheda"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×