ExclusiveCo z "Kogel Mogel 4"? Kasia Skrzynecka ujawnia i wskazuje najlepszą rolę pożegnalnej części: "Podziwiałam z otwartą szczęką"

Co z "Kogel Mogel 4"? Kasia Skrzynecka ujawnia i wskazuje najlepszą rolę pożegnalnej części: "Podziwiałam z otwartą szczęką"

Kasia Skrzynecka o Kogel Mogel 4
Kasia Skrzynecka o Kogel Mogel 4

24.08.2021 11:20, aktual.: 24.08.2021 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kogel Mogel stał się jednym z najbardziej kultowych filmów w historii polskiego kina. Pierwsze dwie części powstały jeszcze w latach 80. Emitowane w telewizji powtórki do dziś bawią kolejne pokolenia. O sukcesie produkcji świadczy również wysoka frekwencja podczas premiery trzeciej odsłony, która miała miejsce w 2019 roku.

Ilona Łepkowska na prośbę fanów postanowiła stworzyć kolejne części legendarnego filmu. Kogel Mogel 3 został bardzo dobrze odebrany przez widzów. Na fali popularności scenarzystka napisała kontynuację losów bohaterów. Czwarta i zaraz ostatnia część została nagrana rok temu, tuż po tym jak ogłoszono pandemię koronawirusa.

Katarzyna Skrzynecka o Kogel Mogel 4. Kiedy premiera?

Katarzyna Skrzynecka, która jako żona Piotrusia Wolańskiego była objawieniem trzeciej części Kogla Mogla, zdradziła nam, kiedy premiera głośno zapowiadanego filmu. Przy okazji ujawniła, na co mogą liczyć fani produkcji:

Kogel-Mogel 4 powstał w okresie, kiedy nie mogliśmy premierować tego filmu, czyli film gotowy czeka na dobry moment, kiedy będą już w pełni dostępne, otwarte kina, żeby móc mieć swoją oficjalną premierę. Ja wierzę w to, że państwo będą się bardzo dobrze bawić na tym filmie, mam wrażenie, znając scenariusz i widząc jak wyglądała nasza praca na ekranie, że to będzie bardzo udany hit komediowy. I że będzie to część dużo bardziej zabawna i dużo bardziej w taki wariacki sposób nakręcona od części trzeciej, która jak na Kogel-Mogel była troszkę spokojniejszą i bardziej wyciszoną wersją tej komedii. W czwartej części mam wrażenie, że scenariusz poszedł na całość.

Aktorka wskazała największą gwiazdę czwartej części Kogla Mogla:

Myślę, że będzie to wielki sukces pani Ilony, która stworzyła ten scenariusz i duży sukces twórców. Na planie było bardzo barwnie. Bawiliśmy się świetnie, kiedy koledzy aktorzy grali świetne, komediowe role. Ja mam wrażenie, że ta część Kogla Mogla w całości należy do Doroty Stalińskiej. Z otwartą szczęką podziwiałam jak piękną, arcy-komediową kreację Dorota stworzyła w tym filmie.

W filmie po raz ostatni zobaczymy Katarzynę Łaniewską – mamę Kasi Solskiej. Aktorka zmarła 7 grudnia 2020 roku.

Dorota Stalińska - festiwal gwiazd w Międzyzdrojach 2016
Dorota Stalińska - festiwal gwiazd w Międzyzdrojach 2016
Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki - premiera filmu Kogel Mogel 3
Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki - premiera filmu Kogel Mogel 3
Katarzyna Skrzynecka - konferencja prasowa filmu "Kogel-Mogel 3"
Katarzyna Skrzynecka - konferencja prasowa filmu "Kogel-Mogel 3"
Katarzyna Skrzynecka zagra żonę Piotrusia w Kogel Mogel 3
Katarzyna Skrzynecka zagra żonę Piotrusia w Kogel Mogel 3
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także