Małgorzata Rozenek już pracuje nad przebraniem na Halloween. Takiego wyzwania jeszcze nie miała. „Ja to po prostu kocham”

Małgorzata Rozenek o Halloween 2022

Małgorzata Rozenek o Halloween 2022

Halloween 2022. Małgorzata Rozenek o przebraniu na imprezę. Co planuje? Dlaczego tegoroczne święto będzie dla niej szczególnie inne niż w poprzednich lata?

Zaczął się październik, a to oznacza, że za niespełna cztery tygodnie miliony ludzi na całym świecie będzie świętować Halloween. Polskie gwiazdy co roku przygotowują jak najbardziej wyróżniające je z tłumu stylizacje, o których mówi się długimi miesiącami. Zdecydowaną królową tego upiornego święta jest Małgorzata Rozenek. Prezenterka za każdym razem wykazuje się godną podziwu kreatywnością. Za wybraną przez siebie postać przebiera się nie tylko ona sama, ale także pozostała część jej rodziny.

Co Małgorzata zaplanowała na ten rok? Przygotowania do Halloween ruszyły pełną parą, a o szczegółach gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Zdradziła przy okazji, że będzie to szczególne dla niej święto, bo po raz pierwszy będzie musiała dostosować się do pracy w Dzień Dobry TVN, które poprowadzi na żywo już kolejnego dnia. Takiego wyzwania jeszcze nie miała.

Małgorzata Rozenek o Halloween 2022

Rozenek 31 października będzie nie tylko przygotowywać się do Halloween, ale także do poprowadzenia śniadaniówki:

Mamy kilka pomysłów. Ja w ogóle uwielbiam planować Halloween. Uwielbiam planować wszystko, co jest z tym świętem związane. Co prawda w tym roku jest tak, że my 1 listopada mamy dyżur z Krzysztofem, prowadzimy „Dzień Dobry TVN”, więc 31 października, czyli w dzień, kiedy jest impreza, będę potrzebować tego dnia do tego, żeby się przygotować.

Dla Małgorzaty pochodzące z ameryki święto rozpoczyna odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia, które również tak bardzo uwielbia:

Na pewno nie zabraknie przebrań, bo ja to po prostu kocham. I dla nas ten czas na odliczanie końcówki roku do świąt Bożego Narodzenia zaczyna się od Halloween.

Za kogo ulubienica widzów planuje się przebrać?

Nieoczywistym. Totalnie nieoczywistym. Będzie zaskakująco.

Cała rozmowa poniżej, a w galerii zdjęcia Rozenek w halloweenowych przebraniach z poprzednich lat.


Małgorzata Rozenek z rodziną - Halloween 2021

Małgorzata Rozenek z rodziną - Halloween 2021

Halloween 2020 - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Halloween 2020 - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Halloween 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Halloween 2019

Komentarze

 • Gość pisze:

  Stare babsko nie oglądam z nią programów psuje oglądalność masakra a ubranie jej to do ulic sprzątania się nie nadaje

 • Magda pisze:

  Za dużo wszędzie tej rozenek. robi się baba męcząca.

 • Gość pisze:

  Halloiween jest beznadziejne chwila zadumy raz w roku i zastanowienie się nad życiem i śmiercią ma sens ,a te przebieranki to może zostawmy dzieciom.

 • Gość bbb pisze:

  Kolejna pusta celebrytka lewactwo,tylko zabawy i zdjęcia,podziwiajcie mnie.A ja pytam za co? Tylu jest świetnych i mądrych ludzi na Świecie,a tutaj takie proste i siermiężne baby dopchały się przed ekran.Latami zgarniają kasę za nic,parę głupi ch min,uśmieszków,ścianek.A do roboty się weźcie,używane rzeczy noście.A nie! To oni kupują na potęgę szmaty,buty ,domy,meble i trują niszczą planetę.

 • Gośćgoral pisze:

  Ona sie nie. musi przebierac- jej sztucznosc ” robi” za przebranie, a jak sie jeszcze odezwie to strach sie bac

 • Gośćzamjne cesx pisze:

  Stara baba i coraz bardziej palma jej odbija. Jest po prostu zalosna.

 • Gość pisze:

  Stara baba i coraz bardziej palma jej odbija. Jest zalosna.

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Jesteś tak pusta osobą, jak słoik po dżemie. Kobieto tylko szmaty są dla ciebie ważne.Znajdziesz w Halloween miejsce na jakieś kłamstwo? Te twoje przebieranki po co są pokazywane? Żeby Ci zazdroszczono, że cię na nie stać w tych ciężkich czasach? Czy żeby pochwalić się jakie to masz cudowne i radosne życie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×