Szukaj

Wielka zamiana prowadzących „Big Brothera”! Bartek Jędrzejak i Agnieszka Woźniak-Starak zdradzili nam kulisy [WIDEO]

Big Brother: Dlaczego Chajzer zastąpił Chincz?

Big Brother: Dlaczego Chajzer zastąpił Chincz?

Dlaczego Filip Chajzer zastąpił Ulę Chincz w Big Brotherze?

Filip Chajzer został prowadzącym Big Brother nocą za Ulę Chincz. Gwiazdor w ostatniej chwili zajął miejsce dziennikarki, która była wytypowana do roli gospodyni najbardziej pikantnej części Big Brothera. Jak do tego doszło? Sprawę skomentowali dla nas Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak.

W niedzielę wieczorem, po wielu latach przerwy, na antenę TVN-u powrócił wyczekiwany przez wszystkich program Big Brother. W tej edycji gospodarzami show zostali Agnieszka Woźniak- Starak i Bartek Jędrzejak. Jedną z prowadzących miała być także Ula Chincz, jednak na kilka godzin przed premierą okazało się, że jej miejsce zastąpił znany i uwielbiany przez widzów – Filip Chajzer.

Prezenter został gospodarzem części Big Brother Nocą, a towarzyszyć będzie mu psycholożka Małgorzata Ohme. Jak powiedział naszej reporterce Bartek, Ula postanowiła skupić się na swoim autorskim internetowym programie Ula Pedantula i pracy w TVN Style:

Ula po rozmowach postanowiła się skupić na pracy w TVN Style i na „Uli Pedantuli”. Ostatnie 2-3 dni przed rozpoczęciem programu „Big Brother” spędziłem poza Warszawą, żeby się tak trochę zresetować. Dostałem telefon zupełnie przypadkowy, zaskoczył mnie. Próbowałem się dodzwonić do Uli, bo też była w biegu.

Jak według Agnieszki poradził sobie Filip?

Filip jest taką osobą, która nie boi się kontrowersji. Nie boi się zadawać trudnych pytań, lubi wsadzić w kij w mrowisko, a ten „Big Brother nocą” to ma być właśnie taki program, po pierwsze w którym będzie można pokazać najbardziej pikantne fragmenty, z tego co się działo w domu Wielkiego Brata, ale to w ogóle powinien być pieprzny program i chyba Filip jest do tego stworzony.

Żałujecie, że doszło do zamiany prowadzących czy wręcz przeciwnie?

Wiemy kim jest Wielki brat! To córka gwiazdy hitu TVN-u!

Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

Bokser, model, weganka i psycholog… Oto uczestnicy „Big Brothera”! Znamy całą finałową 16!


Filip Chajzer - WOŚP 2019

Filip Chajzer - WOŚP 2019

Ula Chincz – Bal TVN 2018

Ula Chincz – Bal TVN 2018

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnym luksusowym garniturze w Big Brother

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnym luksusowym garniturze w Big Brother

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×