Szukaj

Jak najlepiej świętować sukces w stylu gwiazd? Bąbelki Martini to najczęstsze rozwiązanie, ale nie jedyne! [WIDEO]

Martini, Dawid Woliński, relacja z pokazu

Martini, Dawid Woliński, relacja z pokazu

Relacja z pokazu Dawid Woliński x Martini

Dawid Woliński z przytupem kończy 2018 rok. 6 grudnia projektant zaprezentował swoją kolekcję sukienek, część z nich była inspirowana kolorami Martini. W wydarzeniu uczestniczyła cała plejada gwiazd, wśród których można było spotkać np. Małgorzatę Kożuchowską, Joannę Przetakiewicz czy Karolinę Szostak. Co działo się za kulisami i jak wyglądało after party? Zobaczcie naszą relację wideo.

O swojej współpracy z włoską marką Woliński opowiedział w rozmowie z naszą reporterką:

Pojawiły się akcenty Martini, bardzo się starałem. Pojawiły się nasze party dress, które są ilustracją naszego hasła „No Martini, No Party”, które nam przyświeca. Jest dj, jest impreza, dzieje się i naprawdę wygląda to totalnie. Mam nadzieję, że to Martini lifestyle jest widoczny w tym, co pokazałem. Bo jest to radość, wesołość, taka fajna beztroska życia i szaleństwo. To jest to wszystko, co miały pokazać te sukienki.

Postanowiliśmy zapytać gwiazd, jak świętują swoje sukcesy. Oto, co powiedziała nam Joanna Przetakiewicz:

Ja jestem znana z tego najbardziej, że ja się potrafię cieszyć jak dziecko i powiem ci, że ja się w ogóle tym nie przejmuję, że się cieszę jak dziecko i ktoś może pomyśleć, no nie, egzaltowana jakoś, albo dziecinna.  W ogóle to nie ma dla mnie żadnego znaczenia, bo ja uwielbiam się cieszyć.

A jak swoje sukcesy świętuje duet Thecasdess?

Świętujemy je zawsze z bąbelkami, ja świętuję je zawsze z prossecco, Martini uwielbiam. Nie ukrywam, że to jest takie fajne uzupełnienie dla nas fajnego sukcesu i wieczoru. Za każdy sukces trzeba wznieść toast, a toastu się niczym nie wznosi lepiej jak Prossecco.

Klaudia Halejcio również wyznała, co robi gdy spełni się jej jakieś marzenie:

Zazwyczaj jest tak, że mój partner robi mi niespodziankę, zabiera mnie na kolację i pijemy lampkę szampana za sukcesy.

Relacja z pokazu poniżej:

Prawie jej nie poznaliśmy! Gosia Baczyńska niewyobrażalnie schudła! Jeszcze chwila i będzie szczuplutka jak księżna Kate!

Plejada gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego: Małgorzata Kożuchowska, Karolina Szostak, Julia Wieniawa. Mecenasem pokazu jest Martini!

Rewia luksusowych płaszczy przed wejściem na pokaz mody! To pod nimi gwiazdy skryły swoje balowe kreacje! Czyj najpiękniejszy?


Małgorzata Kożuchowska w zjawiskowej kreacji

Małgorzata Kożuchowska w zjawiskowej kreacji

Sabrina Pilewicz – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Sabrina Pilewicz – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

fot. AKPA

fot. AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×