Szukaj

Anna Głogowska po latach podsumowała zmianę prowadzącej „TZG”. Paulina Sykut obleje się rumieńcem, jak to przeczyta [WIDEO]

Anna Głogowska, Paulina Sykut, Taniec z gwiazdami?

Anna Głogowska, Paulina Sykut, Taniec z gwiazdami?

Anna Głogowska oceniła Paulinę Sykut jako prowadzącą Taniec z gwiazdami. Była gospodyni show nie szczędziła komplementów pod adresem swojej poprzedniczki.

W setnym odcinku Tańca z gwiazdami mogliśmy zobaczyć sporo znanych twarzy. Oprócz par walczących o Kryształową Kulę 10. edycji, pojawili się także uczestniczy i tancerze znani z poprzednich sezonów widowiska. Wśród gwiazd, które gościnnie zasiadły na publiczności, można było dostrzec Annę Głogowską. Dała się poznać widzom nie tylko jako tancerka w TVN-ie, ale także jako prowadząca show w Polsacie.

Anna Głogowska oceniła Paulinę Sykut jako prowadzącą Taniec z gwiazdami

Głogowska wystąpiła w czterech edycjach. Z anteny zniknęła nagle, podobno ze względu na kontuzję jakiej uległa w poważnym wypadku. Jej miejsce zajęła Paulina Sykut, która od lat brawurowo wciela się w powierzoną jej rolę gospodyni najsłynniejszego tanecznego show na świecie.

Zobacz: W „Tańcu z gwiazdami” wiosną ma wystąpić zagraniczna gwiazda. Polacy oszaleli na jej punkcie

Poprzednia prowadząca program oceniła w rozmowie z naszą reporterką umiejętności swojej następczyni. Anna nie ukrywa, że jest wręcz zachwycona Pauliną i to dla niej w dużej mierze ogląda każdy premierowy odcinek Tańca z gwiazdami:

Są genialni. Wyglądają obłędnie. Są po prostu bezbłędni, to jest coś niesamowitego. Dla mnie, kiedy ja miałam szansę prowadzić ten program, to była wielka przygoda, bo jestem tancerką. A oni są po prostu tak profesjonalni i w tym wszystkim wspaniali, że ten program jest w najlepszych rękach i ustach, i ten program jest prowadzony najlepiej na świecie.

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz

Jak Głogowska wspomina swoją przygodę z programem?

Ja ten czas wspominam cudownie i chętnie wcieliłabym się ponownie w rolę prowadzącej. Ale to są rzeczy, które się kończą. Pewien etap się skończył, zostałam przy swoim. Może to i dobrze. Jestem tancerką. Ale muszę powiedzieć, że są takie chwile, że wiem, kiedy dostają jakieś informacje przez odsłuch, przypominają mi się momenty, kiedy wiem, że musi być mówienie symultaniczne. I to jest cudowne wiedzieć, trochę więcej niż państwo przed telewizorami. To jest przyjemne.

Zobacz: Anna Głogowska ma kłopoty przez Cezarego P. Już wiadomo, co kupowała od dilera gwiazd! „Mam się wstydzić?”

Kto zastąpi Annę Głogowską w roli prowadzącej Taniec z gwiazdami?

Anna Głogowska w Tańcu z gwiazdami

Cała rozmowa poniżej.


Aneta Głowacka - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Aneta Głowacka - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Anna Głogowska – premiera płyty Anny Jurksztowicz: O miłości, ptakach i złych chłopakach

Anna Głogowska – premiera płyty Anny Jurksztowicz: O miłości, ptakach i złych chłopakach

Anna Głogowska wmieszana w aferę narkotykową

Anna Głogowska wmieszana w aferę narkotykową

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×