Adam Zdrójkowski w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Zdradził nam, jak się czuje: „Przejechałem się na tym” [WIDEO]

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się po 4 latach związku. Wszystko wyszło na jaw po serii zdjęć, które paprazzi zrobili jego byłej dziewczynie u boku Jakuba Lipowskiego. Jak radzi sobie z tym młody aktor? Szczere słowa Adama.

W ostatnich dniach o Adamie Zdrójkowskim zrobiło się bardzo głośno za sprawą jego związku z Wiktorią Gąsiewską. Młodzi aktorzy poznali się na planie serialu Rodzinka.pl i od 4 lat byli parą. Jeszcze niedawno na ich profilach społecznościowych pojawiały się wspólne romantyczne kadry. Ogromnym zaskoczeniem był moment, w którym do prasy trafiły zdjęcia z after party, które odbyło się po finale Tańca z Gwiazdami.

Wiktoria od samego początku prowadziła kulisy show, a na imprezie zorganizowanej w jednym z warszawskich klubów doskonale bawiła się w towarzystwie Jakuba Lipowskiego. Z tancerzem co chwilę wychodziła przed budynek, trzymali się za ręce, obejmowali i popijali kolorowe drinki. Wszystko uwiecznili w kadrach paparazzi.

Natychmiast zaczęły pojawiać się doniesienia o kryzysie w związku Adama i Wiktorii. Młody aktor zapytany o to, co się między nimi dzieje nie udawał, że jest mu przykro. Jako pierwsza rozstanie oficjalnie potwierdziła jego była dziewczyna, publikując w social mediach opublikowała oświadczenie, w którym wyznała, że od jakiegoś czasu nie są już razem.

Adam Zdrójkowski komentuje rozstanie z Wiktorią Gąsiewską

Adam Zdrójkowski ostatnio skupiał się przede wszystkim na programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Udowodnił tym samym, że ma spory talent wokalny, o czym wiele osób do tej pory nie wiedziało. Wydarzenia ostatnich dni spowodowały jednak, że najgłośniej mówi się o jego rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Adam zdradził jak radzi sobie po tym bolesnym ciosie:

Staram się, żeby moje życie prywatne nie wpływało na moje życie zawodowe. Jest ok. Staram się być profesjonalny w każdej kwestii, w każdej sferze swojego życia i tutaj mam nadzieję, że nie zawodzę swoich kolegów. Czuję się dobrze.

Jak Adam reaguje na medialne doniesienia na temat swojego związku?

Ja w ogóle jestem z natury człowiekiem, który szanuje sobie spokój, chociaż nie wyglądam. Ale jest to dla mnie jedna z większych wartości w życiu, aby ten spokój zachować. Kiedyś się przejechałem na tym, że nie byłem spokojny. Byłem zbyt porywczy. To się zmieniło. Ale mówię to tylko i wyłącznie apropo swojego zawodu. Nie chciałbym się odnosić do związku.

Czy Adam miał kontakt z Wiktorią od czasu ukazania się jej zdjęć po finale TzG?

Pomidor.

Trzymamy kciuki za Adama.


Earth Festival Uniejów 2021 - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Earth Festival Uniejów 2021 - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Młody bardzo pozytywny chłopak

  • Gość pisze:

   Boże ludzie dajcie im. Spokój młodzi są niech posmakują życia. A czy to ważne czy byli 4 lata czy 7. Czy 25 człowiek jest człowiekiem lepiej jak się rozstali niż mają się ze sobą męczyć jak inni ludzie

 • Gość pisze:

  Taki lajf kogo to obchodzi jak inni sami znawcy grunt źeby nie płakać do poduchy i uzalać się nad sobą bo to szczyt źenady a to dopiero początek reszta kwestia gustu jak młodsi wolą emerytów to ch..j im w d..pe na alimenty ich stać kazdy robi jak uwaźa na masazu pełno takich i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki lajf jak inni sami znawcy grunt źeby nie płakać do poduchy i uzalać się nad sobą bo to szczyt źenady a to dopiero początek reszta kwestia gustu jak młodsi wolą emerytów to ch..j im w d..pe na alimenty ich stać kazdy robi jak uwaźa na masazu pełno takich i to tyle

 • Gość pisze:

  Nie poznali się na planie rodzinki bo wcześniej grali rodzeństwo w serialu rodzina zastępcza 🙂

 • Sandra pisze:

  Sam jesteś dzieciu. Adam pokazał swoją wypowiedzią, że jest mężczyzna w 100 procentach. Kto jaki jest pokazała \'zez lala\' widać, że ma bałagan nie tylko w oczach.

 • Zoja pisze:

  Teraz młode dziewczęta wola starszych od siebie mężczyzn ,imponuje im to ,bo mają to czego nie mogą dostać od rówieśników.Czy to dobrze? hmmm… Są plusy i minusy .

 • Sissi pisze:

  Dzieciu, zdejmij to przebranie mężczyzny i wracaj do przedszkola. Żadna inna kobieta by nie wytrzymała z tobą tak długo jak Wiktoria.

  • Sandra pisze:

   Sam jesteś dzieciu. Adam pokazał swoją wypowiedzią, że jest mężczyzna w 100 procentach. Kto jaki jest pokazała \'zez lala\' widać, że ma bałagan nie tylko w oczach.

  • Gość pisze:

   Łooo, no powiem odważna wypowiedź. Co najmniej jakbyś znała człowieka osobiście …tylko chwila….skoro tak dobrze znasz temat czemu piszesz na portalu a nie powiesz Adamowi osobiście? Właśnie

 • Gość pisze:

  Ta pytająca jest dziwna..
  Facet mówi że nie chce się odnosić do sytuacji związku, a ta pyta go czy widział się z Wiktoria po tej sytuacji WTF.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×