Sekretne after party „Tańca z Gwiazdami”. Gąsiewska za rękę z jednym z tancerzy, Bieniuk w objęciach gwiazdy show… Czy my czegoś nie wiemy?

Gwiazdy na after party po Tańcu z gwiazdami

Gwiazdy na after party po Tańcu z gwiazdami

Po finale Tańca z Gwiazdami uczestnicy i obsada show spotkali się w jednym z warszawskich kubów. Bawili się do białego rana na zamkniętej imprezie. Zdjęcia paparazzi sporo zdradziły. 

Taniec z Gwiazdami dobiegł już końca. Taneczne show od samego początku wzbudzało mnóstwo emocji i gromadziło przed telewizorami ogromną publiczność. Każdy kolejny poniedziałek przybliżał uczestników do wielkiego finału. Wczoraj na parkiecie stanęli przed sobą Kajra w duecie w Rafałem Maserakiem, a także Piotr Mróz, który tańczył z Hanią Żudziewicz.

To właśnie te dwie pary od samego początku wiodły prym w głosowaniu widzów i jurorów. Nie było więc zaskoczeniem, gdy stanęły w szranki, walcząc o Kryształową Kulę.

W ostatnim odcinku 12. edycji uczestnicy zaprezentowali aż trzy układy taneczne. Punktacja jurorów była cały czas wyrównana, ale tego wieczoru liczyły się jedynie głosy widzów. To oni zadecydowali, że główną nagrodę zdobył Piotr Mróz. Aktor nie ukrywał swojej wielkiej radości. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post na gorąco komentował wygraną.

Do ostatniej chwili, patrząc na tak wyrównany finał i wysoki poziom Magdy i Rafała, bo muszę to stwierdzić, że ten ich freestyle chwycił za serce. Magda potrafi wyzwolić emocje, także do ostatniej chwili nie byliśmy pewni, czy to akurat my podniesiemy Kryształową Kulę, ale mamy to.

After party po Tańcu z Gwiazdami. Zdjęcia paparazzi

Finał był niezwykle emocjonujący, a do ostatniego momentu losy zwycięstwa przeważały się raz na jedną, a raz na drugą stronę. Gdy emocje już opadły, bohaterowie finału spotkali się z bliskimi. Piotr wpadł w ramiona swojej ukochanej partnerki – Agnieszki, a na Kajrę czekał jej mąż Sławomir z wielkim bukietem róż. W poniedziałek w programie pojawili się też uczestnicy, którzy odpadli w poprzednich odcinkach. Wszyscy razem późnym wieczorem postanowili udać się na imprezę.

Gwiazdy spotkały się w klubie Moon na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Tam bawiły się hucznie do białego rana. Jako ostatni miejsce to opuścili Wiktoria Gąsiewska, która cały wieczór doskonale bawiła się u boku tancerza – Jakuba Lipowskiego, którego wielu łączyło z Bieniuk.

Podobno spędzili ze sobą mnóstwo czasu. Po zabawie wsiedli do wspólnej taksówki, a idąc, trzymali się za ręce. Co jakiś czas paparazzi fotografowali ich, gdy wychodzili razem na papierosa, popijając kolorowe drinki. Przytulali się, a nawet Jakub nosił Wiktorię na plecach.

Również Rafał Maserak zabawił na imprezie niemal do świtu. W klubie pojawili się też Fit OldBoy, Sylwia Bomba, Sławomir i Kajra, Piotr Mróz z partnerką, Łukasz Jurkowski, a także Oliwia Bieniuk, która sporo czasu spędziła z Patrykiem Cebulskim oraz bratem Wiktorii Gąsiewskiej- Mateuszem. Nastolatka padła w jego objęcia. W klubie zabrakło natomiast Radka Liszewskiego i Izy Małysz.

Zdjęcia z after party Tańca z Gwiazdami zobaczycie w naszej galerii


Wiktoria Gąsiewska i Jakub Lipowski

Wiktoria Gąsiewska i Jakub Lipowski

Oliwia Bieniuk Rafał Maserak i Juras

Oliwia Bieniuk Rafał Maserak i Juras

Wiktoria Gąsiewska i Jakub Lipowski

Wiktoria Gąsiewska i Jakub Lipowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×