Tak Sławomir pocieszał Kajrę po finale „TzG”. Romantyczne sceny przed studiem tanecznego show

Kajra i Sławomir Zapała

Kajra i Sławomir Zapała

Finał Tańca z Gwiazdami 12. za nami. Sławomir czekał na swoją żonę z prezentem. Romantycznym scenom nie było końca. Zobaczcie, co się działo chwilę po ogłoszeniu wyników.

12. edycja Tańca z Gwiazdami dobiegła końca. W poniedziałkowy wieczór na parkiecie po raz ostatni zatańczyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kajra i Rafał Maserak. To oni według jurorów i widzów byli najlepsi w tym sezonie. Obie pary wykonały po kilka układów, za które zostali ocenieni przez jury. Jednak to głosy wysłane przez widzów zadecydowały o tym, kto wygrał. Zdobywca Kryształowej Kuli mógł być tylko jeden.

Piotr Mróz jest aktorem. Na swoim koncie ma role w filmach oraz serialach. Popularność zyskał dzięki udziałowi w Gliniarzach. Ukończył szkołę aktorską Haliny i Jana Machulskich przy Polskim Ośrodku ASSISTEJ w Warszawie. 33-latek nie może narzekać na brak zleceń. Poza zobowiązaniami aktorskimi mężczyzna prężnie rozwija swoje social media. Jego konto na Instagramie śledzi już ponad 50 tysięcy osób. Przystojny aktor od pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami był faworytem show.

Kajra jest żoną króla disco polo Sławomira Zapały. Para zaczęła występować jako zespół. Muzycznie zadebiutowali w 2015 utworem Magiera. W teledysku kobieta ochoczo prężyła się w bikini, co zapewniło debiutantom sukces. Na swoim koncie ma także epizody w filmach oraz serialach m.in.: M jak miłość, Czas honoru, Ojciec Mateusz. Obecnie realizuje się na scenie obok małżonka. Duet stworzył hit wszystkich wesel, utwór znany chyba każdemu – Miłość w Zakopanem.

Taniec z Gwiazdami 12. Sławomir pociesza Kajrę po finale

Wczoraj poznaliśmy zwycięzcę show. Decyzją widzów Taniec z gwiazdami wygrali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Kajrę dzielił tylko krok od wygranej. Z ujawnionych cząstkowych wyników wiadomo, że w pierwszej połowie programu, to ona była liderką głosowania.

Chwilę po ogłoszeniu wyników przed studiem tanecznego show doszło do romantycznych scen. Mąż Magdaleny, Sławomir, czekał z bukietem róż, które wręczył swojej wybrance. Mężczyzna padł przed nią na kolano. Doszło także do uścisków i pocałunków. Po chwili odjechali czerwonym volkswagenem golfem 3.

Miły gest?


Kajra i Sławomir Zapała

Kajra i Sławomir Zapała

Kajra i Sławomir Zapała

Kajra i Sławomir Zapała

Kajra i Sławomir Zapała

Kajra i Sławomir Zapała

Komentarze

 • Gość Krecik pisze:

  Dla nas to wygrała Kajra, bardzo ładnie tańczyła od początku,a ten Mróz to nogi sztywne, nawet na finale nie tańczył ładnie. Jury konkursu powinni patrzeć jak kiedyś tańczyli,a to wszystko było ustawione. Koniec z oglądaniem TzG szkoda nerw i czasu.

 • Gość pisze:

  Ustawiane, udawanie…wsiadajac do samochodu już miłości nie było widać i czuć

 • Gość pisze:

  Zdradza. Teraz robi przedstawienie jak ją kocha. Żenada.

 • Gość pisze:

  Taki live kaźdy wygrał nawet red racing 3 najlepsza para show biznezu czuć piniądz i hektara serio a na sw4etó źmarłych ma być zimno pamietajcie o rajstopkach caldezonii i skarpetach bambusowych archie hot chicken pizza autobahn ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×