NewsyEuro 2024. Adam Buksa śmieszkuje z kolegów z reprezentacji. Wskazał, kto miałby szanse w "Milionerach"

Euro 2024. Adam Buksa śmieszkuje z kolegów z reprezentacji. Wskazał, kto miałby szanse w "Milionerach"

Adam Buksa wskazał kolegę, który odnalazłby się w "Milionerach"
Adam Buksa wskazał kolegę, który odnalazłby się w "Milionerach"
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko

25.06.2024 07:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adam Buksa, napastnik reprezentacji Polski, w krótkim wywiadzie dla serwisu Meczyki.pl, zdradził, kogo z kolegów z drużyny widziałby w roli uczestnika teleturnieju "Milionerzy" i kto jest największym śmieszkiem w kadrze. Jego wybory mogą zaskoczyć!

Reprezentacja Polski przygotowuje się do ostatniego meczu na Euro 2024, który odbędzie się 25 czerwca przeciwko Francji. Dotychczasowe spotkania nie przyniosły nam sukcesów, ale jeden z napastników, Adam Buksa, zdobył bramkę, która podtrzymuje ducha drużyny. W krótkim wywiadzie dla serwisu Meczyki.pl Buksa odpowiedział na kilka niecodziennych pytań.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Reprezentacja Polski kończy swój udział na Euro

We wtorek, 25 czerwca 2024 roku, reprezentacja Polski rozegra swój ostatni mecz na Euro 2024. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Francji. Dotychczasowe spotkania zakończyły się dla nas dwoma porażkami: 1:2 z Holandią i 1:3 z Austrią.

W związku z tym, że nie udało się wygrać dotychczasowych meczów, to drużyna nie traci wiary w sukces i wierzy, że uda się powalczyć z Francją. Przypomnijmy, że nie jest to łatwy przeciwnik, a wielu ekspertów zgodnie potwierdza, że jest to główny faworyt do zwycięstwa w całym turnieju. Nam pozostaje jedynie walka o honor.

Mimo niepowodzeń, jednym z jaśniejszych punktów w zespole jest napastnik Adam Buksa, który zdobył jedną z bramek. Tuż przed kluczowym meczem z Francją, Buksa odpowiedział na pytania dziennikarza serwisu Meczyki.pl. Jego odpowiedzi mogą nieco zaskakiwać.

Adam Buksa bez zastanowienia wskazał kolegów, którzy pasują do danej roli

Adam Buksa, napastnik reprezentacji Polski, znany jest nie tylko ze swoich umiejętności na boisku, ale także z poczucia humoru i otwartości. W ostatniej rozmowie z dziennikarzem serwisu Meczyki.pl, Buksa bez wahania wskazał kolegę z drużyny, który jego zdaniem najlepiej poradziłby sobie w popularnym teleturnieju "Milionerzy".

Na pytanie, kogo widziałby w roli uczestnika, Buksa odpowiedział:

Wojtek Szczęsny!

To nie koniec pytań, jakie otrzymał Buksa. Za największego śmieszka w kadrze uważa Karola Świderskiego, a najlepszy gust muzyczny ma Tymoteusz Puchacz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także