NewsyEuro 2024. Adam Buksa z GOLEM dla Polski. Kim jest jego świeżo upieczona żona?

Euro 2024. Adam Buksa z GOLEM dla Polski. Kim jest jego świeżo upieczona żona?

Adam Buksa strzelił gola dla Polski (Instagram)
Adam Buksa strzelił gola dla Polski (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

16.06.2024 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Euro 2024. Adam Buksa strzelił pierwszego gola podczas meczu Polska - Holandia. Młody piłkarz będzie miał zatem podwójne powody do świętowania. Dopiero co stawał na ślubnym kobiercu ze swoją ukochaną.

Cóż to były za emocje! Polska reprezentacja 16 czerwca przystąpiła do wielkiego wyzwania, czyli meczu z Holandią podczas tegorocznego Euro. Pierwszego gola udało się zdobyć właśnie Polsce. Młody zawodnik Adam Buksa porwał publiczność swoim strzałem na bramkę i wywołał radosną salwę ekscytacji wśród swoich krajan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Euro 2024. Adam Buksa niedawno wziął ślub

Jest to już druga bardzo ważna okazja w tym miesiącu dla Buksy. 6 czerwca zawodnik reprezentacji stanął bowiem na ślubnym kobiercu i powiedział "tak" swojej partnerce, Aleksandrze Zębale. Ceremonia miała miejsce w Kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski na Woli Justowskiej.

Para jest ze sobą od długiego czasu, bo od 2017 roku. Dopiero teraz jednak zdecydowała się na zawarcie związku małżeńskiego.

Euro 2024. Czym zajmuje się żona Adama Buksy?

Zębala na co dzień zajmuje się modelingiem, w zakresie jej kompetencji znajduje się jednak znacznie więcej rzeczy. Partnerka zdobywcy gola w meczu Polska - Holandia studiowała na studiach wschodnich w Gdańsku, ukończyła e-biznes w Warszawie i psychologię w Nowym Sączu.

Adam Buksa z żoną (Instagram)
Adam Buksa z żoną (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także