NewsyTen to ma bujne życie towarzyskie! Tymoteusza Puchacza łączono z NIEJEDNĄ celebrytką

Ten to ma bujne życie towarzyskie! Tymoteusza Puchacza łączono z NIEJEDNĄ celebrytką

Tymoteusz Puchacz był łączony z Wieniawą (fot. AKPA, Instagram)
Tymoteusz Puchacz był łączony z Wieniawą (fot. AKPA, Instagram)
Źródło zdjęć: © AKPA

21.06.2024 07:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tymoteusz Puchacz jest znany nie tylko z boiska, ale także z barwnego życia towarzyskiego i nietypowych zainteresowań. Jego zażyłości z polskim rapem i relacje z celebrytkami przyciągają uwagę mediów i kibiców. Jakim człowiekiem jest "Puszka" i z kim ostatnio go łączono?

Tymoteusz Puchacz to postać, której nie sposób nie zauważyć w polskim futbolu. Wychowanek Lecha Poznań, a obecnie piłkarz 1. FC Kaiserslautern, jest znany ze swojej pasji do tatuaży i polskiego rapu. Jego podejście do życia sprawia, że nie tylko na boisku, ale i poza nim, pozostaje w centrum uwagi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dusza towarzystwa polskiej reprezentacji - kim jest Tymoteusz Puchacz?

Tymoteusz Puchacz to niezwykle barwna postać w polskiej piłce nożnej. Wychowanek Lecha Poznań, obecnie występujący w barwach 1. FC Kaiserslautern, znany jest nie tylko ze swoich umiejętności piłkarskich, ale także z wyjątkowej osobowości. Na boisku pełni rolę lewego obrońcy, a jego styl gry cechuje się nieustępliwością i energią.

Jednym z jego największych zainteresowań są tatuaże i polski rap. Puchacz wielokrotnie podkreślał swoją miłość do tego gatunku muzycznego, szczególnie do twórczości Bedoesa. Jego zamiłowanie do rapu sprawia, że na treningach reprezentacji często dzieli się ulubionymi utworami z kolegami z drużyny.

W wywiadzie dla kanału "Food Truck" zdradził, skąd wzięły się jego kontakty z raperami. Okazuje się, że sympatia do polskiego rapu nie jest przypadkowa. Piłkarz sam próbował swoich sił w tej dziedzinie, nagrywając utwór "Kante" z Janem-Rapowanie. W piosence porównuje się do znakomitego zawodnika Ngolo Kante, podkreślając swoją determinację i pracowitość na boisku. Tymoteusz Puchacz to więc nie tylko zdolny piłkarz, ale i dusza towarzystwa, która dba o dobrą atmosferę w szatni reprezentacji.

Wieniawa, Rojewska - kobiety Tymka Puchacza?

Tymoteusz Puchacz znany jest nie tylko z reprezentacji, ale także z kilku ciekawych epizodów w świecie celebrytów. Jednym z takich przypadków była jego próba nawiązania bliższej relacji z Julią Wieniawą, popularną aktorką. Po rozstaniu Wieniawy z Nikodemem Rozbickim piłkarz pozwolił sobie na odrobinę czułości podczas jednej ze wspólnych imprez, co nie uszło uwadze mediów.

Puchacz nie ograniczał się jedynie do spotkań na żywo. W programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym publicznie komplementował Wieniawę, a podczas popularnej akcji "Hot16Challenge" nominował ją do udziału. Jak na te zaloty reagowała sama aktorka? Z czasem stała się zniecierpliwiona jego wpisami na Instagramie, apelując: "Dajcie już z tym spokój... Ile można?!".

Tymoteusz Puchacz to lewy obrońca reprezentacji Polski i 1. FC Kaiserslautern
Tymoteusz Puchacz to lewy obrońca reprezentacji Polski i 1. FC Kaiserslautern© Instagram | Tymoteusz Puchacz

Kolejną kobietą, z którą media łączyły Puchacza, była Vanessa Rojewska. Ta 17-letnia gwiazda TikToka, wcześniej kojarzona z Adamem Zdrójkowskim, wzbudziła zainteresowanie internautów po opublikowaniu wspólnego nagrania z piłkarzem. Spekulacje na temat ich związku szybko narosły, jednak Rojewska stanowczo zaprzeczyła, twierdząc, że traktują się jak rodzeństwo i nie są w żadnym romantycznym związku. Dodała, że "ich miłości nie można kibicować, bo jej w ogóle nie ma."

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także