Apel Daniela Martyniuka do TVP. Poszło o mecz Polaków na Euro 2024

Daniel Martyniuk z apelem do TVP po występie reprezentacji Polski
Daniel Martyniuk z apelem do TVP po występie reprezentacji Polski
Źródło zdjęć: © AKPA, fot. Instagram

23.06.2024 07:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po meczu reprezentacji Polski z Austrią, który zamknął naszej kadrze drogę do fazy pucharowej, Daniel Martyniuk nie wytrzymał. Postanowił wystosować apel w kierunku Telewizji Polskiej. Liczy, że TVP przestanie promować piłkarzy.

Co jakiś czas Daniel Martyniuk przypomina o sobie, zwykle wplątując się w mniejsze bądź większe afery. Na przełomie roku, syn gwiazdy disco polo miał sporą kłótnię z żoną, po której interweniowała policja, a kilka tygodni temu na jego Instagramie zaczęły pojawiać się zdjęcia Fagaty z dość tajemniczymi opisami. Teraz celebryta postanowił wyrazić swoje niezadowolenie po meczu Biało-Czerwonych na Euro 2024.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Reprezentacja Polski przegrała drugi mecz na Euro 2024. Jako pierwsi odpadli

Mimo szumnych zapowiedzi i dobrej gry w ostatnich miesiącach, wyniki reprezentacji Polski pokazały, jak dużo brakuje piłkarzom do europejskiej czołówki. Nasi zawodnicy przegrali z Holandią (1:2) i Austrią (1:3), zamykając sobie drogę do 1/8 finału. Wielu kibiców, a wśród nich i Daniel Martyniuk nie szczędzili im słów krytyki. Syn Zenka Martyniuka postanowił skomentować ten blamaż, kierując swoje słowa prosto do TVP.

Daniel Martyniuk komentuje występ reprezentacji Polski na Euro 2024

Gdy największe emocje po meczu Polski z Austrią opadły, nadszedł czas na chłodne analizy i oceny. Daniel Martyniuk ostro zareagował na porażkę Biało-Czerwonych. Postanowił wystosować apel w kierunku Telewizji Polskiej, w którym zaznacza, że stacja powinna rozpocząć promocję innych dyscyplin. Wspomina, że jest wiele dużo ciekawszych sportów, w których Polacy odnoszą sukcesy i warto byłoby się nimi zainteresować.

Czy polska TV mogłaby zacząć puszczać inny sport niż piłka nożna? Np. kitesurfing, żeglarstwo, zjazdy downhillowe na longboardzie. Futbol nie jest jakiś specjalnie widowiskowy, ciekawy i ewidentnie nam nie wychodzi. Tyle w temacie - napisał na Instagramie Martyniuk.
Daniel Martyniuk skomentował występ Polaków na Euro 2024
Daniel Martyniuk skomentował występ Polaków na Euro 2024© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także