NewsyDziało się w nocy! Daniel Martyniuk wrzucił wyzywające zdjęcia

Działo się w nocy! Daniel Martyniuk wrzucił wyzywające zdjęcia

Daniel Martyniuk wrzucił tajemnicze relacje na Instagram
Daniel Martyniuk wrzucił tajemnicze relacje na Instagram
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

22.05.2024 10:25, aktual.: 22.05.2024 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnich miesiącach o Danielu Martyniuku zrobiło się dużo ciszej. Syn gwiazdy disco polo świętował niedawno na weselu z ukochaną Faustyną. Wydawało się, że w końcu się ustatkował...

Przez lata Daniel Martyniuk kojarzony był główne z tego, że jest synem Zenka Martyniuka, a także z problemów z prawem. W sylwestra 2023/2024, podczas awantury celebryty z żoną, musiała interweniować policja. W ostatnich miesiącach zrobił się jednak dużo spokojniejszy, wrzucając na Instagram między innymi zdjęcia i relacje ze wspólnych wypadów rodzinnych czy nawet popisy wokalne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Daniel Martyniuk odnalazł spokój przy Faustynie? Wszystko na to wskazywało

Poważna relacja Daniela Martyniuka z Faustyną rozpoczęła się około 3 lata temu. W 2022 roku para się zaręczyła, a rok później wzięła ślub na Bali. Potem rozpoczęła się seria wzlotów i upadków, w tym wspomniana wyżej awantura w Zakopanem. Na szczęście para się dogadała, co tylko potwierdziły ostatnie miesiące. Nie tak dawno Daniel z Faustyną i rodzicami mężczyzny udali się na wspólne wakacje w Marbelli, gdzie wszyscy świetnie się bawili. Jednak ostatniej nocy syn Zenka znów dał do zrozumienia, że nie wszystko jest tak idealne, jak mogłoby się wydawać.

Dziwna relacja Daniela Martyniuka w social mediach. Pokazał wyzywające zdjęcia celebrytki

Choć wydawało się, że w związku Daniela i Faustyny wszystko zaczęło się układać, to nocne wyczyny Martyniuka mogą spowodować kolejne problemy w relacji z żoną. Na InstaStories opublikował on bowiem wyzywające zdjęcia Fagaty, czyli jednej z popularniejszych influencerek w naszym kraju. Poświęcił jej kilka "kafelków", które zostały dodane bez żadnego kontekstu. Daniel jedynie oznaczył celebrytkę na odważnych zdjęciach.

Daniel Martyniuk opublikował zdjęcia Fagaty
Daniel Martyniuk opublikował zdjęcia Fagaty© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także