NewsyCleo na Eurowizji 2016? Mamy oficjalny komentarz

Cleo na Eurowizji 2016? Mamy oficjalny komentarz

Cleo Eurowizja 2016
Cleo Eurowizja 2016
Natalia Brzostowska

28.01.2016 09:41, aktual.: 28.01.2016 10:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Eurowizja jest jednym z najbardziej emocjonujących konkursów muzycznych na świecie. Fani przy okazji każdej edycji mają ten sam powód do rozmyślań: Kto w tym roku pojedzie na Eurowizję? TVP ujawniło, że szansę mają Michał Szpak i Stashka. Niedługo później do listy dołączyła również Renata Wolkiewicz, która zachwyciła publiczność w rosyjskim The Voice. Z kolei Donatan na swoim Facebooku napisał, że według niego to Cleo po raz drugi będzie reprezentować Polskę.

W mediach zawrzało po wpisie producenta. Dzisiaj sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Na Facebooku Cleo pojawił się komentarz  ucinający wszelkie spekulacje:

Kochani! Informacje o moim udziale w Eurowizji są mocno przesadzone :) Nie mam i nie miałam zamiaru w tym roku uczestniczyć. Ze względu na brak czasu nawet o tym nie myślałam :) Kończę materiał na nową płytę, mam bardzo napięty koncertowy grafik - czasem gram ponad 20 koncertów miesięcznie :) Może kiedyś jak będzie trochę "luźniej" skorzystam z zaproszenia, bo to fajna przygoda ale na dzień dzisiejszy nie mam takiej możliwości:)

Cleo reprezentowała Polskę w 2014 roku zajmując 14. miejsce z utworem My Słowianie – We Are SlavicChcielibyście zobaczyć ją w przyszłości jeszcze raz na eurowizyjnej scenie? Może tym razem przywiozłaby pierwsze miejsce?

Donatan i Cleo wspominają Eurowizję na Instagramie
Donatan i Cleo wspominają Eurowizję na Instagramie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także