NewsyCleo chce jechać na Eurowizję 2016! Donatan pochwalił się piosenką na konkurs

Cleo chce jechać na Eurowizję 2016! Donatan pochwalił się piosenką na konkurs

Eurowizja 2016: Cleo będzie reprezentować Polskę w konkursie?
Eurowizja 2016: Cleo będzie reprezentować Polskę w konkursie?
Milena Majek

27.01.2016 06:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto z Polski na Eurowizję 2016? To pytanie zadają sobie fani konkursu już od dłuższego czasu. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu od kilku lat Eurowizja jest największym muzycznym widowiskiem na świecie. Po sukcesach Donatana i Cleo oraz Moniki Kuszyńskiej znów zaczęliśmy aktywnie wspierać swoich reprezentantów.

Niedawno TVP ujawniło, że o wyjazd na Eurowizję 2016 do Szwecji ubiegają się m.in. Michał Szpak i Stashka. Lista gwiazd jest jednak dłuższa. Pojawiła się na niej Renata Wolkiewicz, finalistka rosyjskiej edycji The Voice. 

Teraz z kolei pojawiły się inne, zaskakujące doniesienia. Zdaniem Donatana, to Cleo pojedzie do Sztokholmu reprezentować Polskę.

Eurowizyjny kawałek Cleo poznacie już w lutym! Będzie to coś wyjątkowego - myślę że takiego stanowczego i szczerego utworu Europa teraz potrzebuje - napisał producent muzyczny na Facebooku

Myślicie, że to możliwe, aby Cleo reprezentowała nas po raz drugi? Chcielibyście? W końcu w 2014 roku zajęła 14. miejsce z utworem My Słowianie - We Are Slavic. Przypomnijmy, że jeśli liczyłyby się jedynie głosy widzów, to piosenka byłaby na 5. miejscu.

Eurowizja 2016: Cleo będzie reprezentować Polskę
Eurowizja 2016: Cleo będzie reprezentować Polskę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także