NewsyJest już piosenka Piaska do filmu o Ani Przybylskiej. W teledysku mnóstwo niepublikowanych zdjęć. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Jest już piosenka Piaska do filmu o Ani Przybylskiej. W teledysku mnóstwo niepublikowanych zdjęć. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Andrzej Piaseczny Anna Przybylska
Andrzej Piaseczny Anna Przybylska
Krystyna Miśkiewicz
19.08.2022 12:00, aktualizacja: 19.08.2022 19:41

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda pojawiała się w największych produkcjach telewizyjnych i kinowych. W pamięci widzów zapisało się wiele jej ról. Karierę gwiazdy przerwała choroba. Ania cierpiała na nowotwór trzustki i pomimo heroicznej walki, jaką podjęła, nie udało jej się wygrać. Od jej śmierci minęło już osiem lat, ale w pamięci fanów i rodziny nadal jest żywa.

Z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali Oliwię, Szymona i Jasia. W tym roku minie osiem lat od śmierci aktorki, a jej rodzina i przyjaciele zdecydowali się wziąć udział w filmie dokumentalnym, w którym będą wspominać gwiazdę. Najbliżsi Przybylskiej już mieli okazję zobaczyć tę produkcję. Nie zabrakło oczywiście wzruszeń:

Teraz odnoszę takie wrażenie, że ona zaprosiła mnie na film, ja na ten film poszłam i go zobaczyłam, a ona za chwilę wróci, przyjedzie do nas. Tam jest cała Ania moja ukochana szalona Ania: uśmiechnięta, życzliwa dla ludzi i rodziny – powiedziała mama Ani, Krystyna Przybylska w Fakcie.

Andrzej Piaseczny stworzył piosenkę do filmu o Annie Przybylskiej

Andrzej Piaseczny był jednym z serdecznych przyjaciół Ani. Z aktorką pojawił się razem w serialu Złotopolscy, gdzie przez jakiś czas grali parę. Wspólna praca bardzo ich do siebie zbliżyła. Nawet po tym, jak zakończyła się telenowela, mieli ze sobą doskonały kontakt. Tak artysta wspominał Przybylską rok temu, w rozmowie z Jastrząb Post:

Mam rodzinę w Gdyni. Kiedyś moje kuzynostwo zaprowadziło mnie w okolice, gdzie Ania mieszkała. Ja się tak rozejrzałem, wyjąłem telefon, zadzwoniłem do niej i mówię Anka, ale Ty na wy******ie mieszkasz strasznym. Oczywiście zaczęliśmy się z tego wszyscy strasznie śmiać, później wszyscy spotkaliśmy się na kawie. Więc tego rodzaju wspomnienia, wydaje się, że mało istotne, drobne, nie jakieś spektakularne przeżycia, ale po wielu latach pamięta się też takie.

Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się, że to właśnie wokalista, który jest autorem całego ogromu hitów, stworzył piosenkę przewodnią do filmu Ania. Utwór swoją wielką premierę będzie miał dopiero jutro, ale już dzisiaj piosenkarz pochwalił się fragmentem teledysku i kilkoma pierwszymi nutami, co dosłownie wywołało ciarki wśród fanów.

#Ania – napisał krótko.

Fragment udostępniony przez artystę sprowokował lawinę pozytywnych komentarzy.

 • Właściwy człowiek śpiewa tę piosenkę.
 • Oj, czekamy.
 • Super. Czekam I nie mogę się już doczekać kiedy będzie.
 • Nie możemy się doczekać.

Nie zabrakło też ogromu wirtualnych serduszek. Przypomnijmy, że premiera filmu o aktorce odbędzie się na początku października, a w Święta Bożego Narodzenia zostanie wyświetlona na antenie TVP.

Teledysk i piosenka do filmu o Ani Przybylskiej

W piątek w samo południe do sieci trafiła piosenka i teledysk, które nagrał do filmu o przyjaciółce. Poniżej możecie obejrzeć nagranie, które dosłownie wyciska łzy.

 • Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, półfinał
 • Jarosław Bieniuk i Oliwia obejrzeli film o Annie Przybylskiej
 • Jarosław Bieniuk i Oliwia obejrzeli film o Annie Przybylskiej
 • Jarosław Bieniuk na planie filmu o Ani Przybylskiej | fot. Instagram.com/jaretpalmer
 • Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska
 • Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska
 • Andrzej Piaseczny - koncert Chwała Ukrainie
[1/7] Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, półfinał
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także