Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Tego na Eurowizji jeszcze nie było! Konkurs poprowadzą… Dobry pomysł?

Eurowizja 2017 prowadzący, kto? gospodarze


Kto prowadzi Eurowizję 2017?

Konkurs dopiero w maju (9-13), ale organizatorzy już dopinają ostatnie szczegóły. Właśnie poznaliśmy prowadzących Eurowizję 2017. Informacja sama w sobie nie byłaby na tyle ciekawa, gdyby nie fakt, że pierwszy raz w historii wszystkie koncerty poprowadzą sami mężczyźni. Prosto z Kijowa zapowiadać piosenki, informować o głosowaniu czy rozmawiać z gwiazdami w green roomie będą Oleksandr Skichko, Volodymyr Ostapchuk oraz Timura Miroshnychenko.

W pierwszej frazie Eurowizję 2017 poprowadzić miał duet męsko-damski, czyli tak jak to jest zazwyczaj. Ostatecznie zdecydowano się na trzech konferansjerów. O szczegółach swojej decyzji opowiedział Stuart Barlow, który jest jednym z producentów show.

Nie planowaliśmy szukać trójki młodych mężczyzn, niemniej jednak po tym jak duże wrażenie wywarli oni na nas w trakcie kastingów, zaczęliśmy zastanawiać się nad pomysłem nawiązania współpracy z całą trójką. Na scenie jest między nimi fajna chemia i jest to fajne, ponieważ nigdy wcześniej na Eurowizji nie była realizowana taka koncepcja (tłum. eurowizja.org)

Trzech prowadzących Eurowizję 2017 to cenieni i lubiani na Ukrainie gwiazdorzy perfekcyjnie mówiący po angielsku. Zdecydowano już także, że Skichko i Ostapchuk będą głównymi prowadzącymi półfinałów i finału. Miroshnychenko natomiast będzie wspierał artystów za kulisami i rozmawiał w trakcie przerw technicznych.

Ciekawe, czy będą tak samo dobrzy jak Szwed(z)ka Marzena Rogalska Petra Mede

Zobacz: Do kogo podobna jest prowadząca Eurowizję 2016? Petra Mede przypomina…

Zobacz: Prowadząca Eurowizję 2016 skomentowała występ Michała Szpaka. Pozwoliła sobie ocenić jego stylizację

Oleksandr Skichko - prowadzący Eurowizję 2017

Oleksandr Skichko – prowadzący Eurowizję 2017

Timur Miroshnychenko - prowadzący Eurowizję 2017

Timur Miroshnychenko – prowadzący Eurowizję 2017

Volodymyr Ostapchuk - prowadzący Eurowizję 2017

Volodymyr Ostapchuk – prowadzący Eurowizję 2017

Co trzech mężczyzn prowadzących to dobry pomysł Eurowizję 2017?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×