Katarzyna Bosacka sporo schudła. Jak ocenia swoją dietę cud? Pokazała zdjęcia przed i po

Katarzyna Bosacka - metamorfoza przed i po

Katarzyna Bosacka - metamorfoza przed i po

Ile schudła Katarzyna Bosacka? Jaka dieta?

Katarzyna Bosacka postanowiła podjąć wyzwanie i zacząć odchudzać się na wizji. W jej programie Wiem, co jem na diecie, mogliśmy obserwować jej metamorfozę. Aktualnie po 9 tygodniach zmagań może pochwalić się wynikiem – 9 kg! Ale na tym nie poprzestanie. W planach ma jeszcze kolejnych 11. W sumie chciałaby „zgubić” aż 20 kg. 

Dzięki wysiłkom i dobrze zbilansowanej diecie Katarzynie Bosackiej udało się pozbyć aż 6 kg tłuszczu ze składu ciała. Proces ten trwał 12 tygodni – wydaje się sporo ale warto. Jak zmieniły się jej nawyki żywieniowe i jakie było jej podejście do ćwiczeń? O tym opowie już w najbliższym Wiem, co jem na diecie. Tytuł odcinka to Efekt jojo, jego premiera odbędzie się 15 maja o godzinie 11:40 na antenie TVN Style. 

Kasia wspólnie z ekspertami (dietetyczką i trenerem) sprawdzą, co się zmieniło w jej organizmie dzięki diecie. Ile dokładnie ubyło jej cm w obwodach? Dowiemy się również czy Kasia Bosacka jest zadowolona z efektów, które osiągnęła. Zgodnie z tytułem odcinka poruszony zostanie również efekt jojo.

Zobacz także: Katarzyna Bosacka zdradziła dietę, dzięki której raz na zawsze pozbędziecie się nadprogramowych kilogramów! „Po 9 tygodniach schudłam już…”

Zdjęcia Katarzyny Bosackiej przed i po diecie

Katarzyna Bosacka metamorfoza: przed i po

Katarzyna Bosacka metamorfoza: przed i po

Katarzyna Bosacka schudła 9 kg w 12 tygodni

Katarzyna Bosacka schudła 9 kg w 12 tygodni

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×