Partnerka Macieja Zakościelnego pokazała brzuch w zaawansowanej ciąży. Paulina Wyka za chwilę urodzi

Maciej Zakościelny zostanie ojcem

Paulina Wyka w zaawansowanej ciąży

Maciej Zakościelny to jeden z największych amantów polskiego kina. Miliony kobiet pokochały go za rolę w filmie Tylko mnie kochaj. Prywatnie gwiazdor ma na swoim koncie dość burzliwe życie uczuciowe. U jego boku co jakiś czas pojawia się nowa piękność. Przed laty aktor miał romans z Izą Miko, był też związany z Caity Lotz i Dianą Tadjuideen-Pakulską.

Tymczasem niespełna miesiąc temu paparazzi nakryli Zakościelnego na spacerze z narzeczoną, która jest w zaawansowanej ciąży! Aktor i modelka Paulina Wyka spotykają się od 2014 roku.

Gdy na początku tego roku pojawił się w jednym z warszawskich centrów handlowych w towarzystwie pięknej brunetki, trudno było uzyskać od niego jakikolwiek komentarz na ten temat. Milczeli też jego znajomi. Z nielicznych informacji można było tylko wywnioskować, że jego nowa znajoma jest związana ze światem mody – czytamy w „Na żywo”

Wszystko wskazuje na to, że śliczna brunetka skradła na dobre serce przystojnego gwiazdora, a ten… już przygotowuje się do roli ojca i głowy rodziny. Paparazzi przyłapali Macieja podczas remontu mieszkania. Sam posługiwał się wiertarką i młotkiem, i zadbał o każdy detal.

Wygląda na to, że aktor jest już gotowa na przywitanie w domu swojej nowej rodziny. Zobaczcie zdjęcie Pauliny Wyki z ciążowym brzuszkiem.

Zobacz: Narzeczona Maćka Zakościelnego jest w zaawansowanej ciąży!

Paulina Wyka jest w zaawansowanej ciąży

Paulina Wyka jest w zaawansowanej ciąży

Maciej Zakościelny zostanie ojcem

Maciej Zakościelny zostanie ojcem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×