Wiemy co zwycięzcy „Tańca z Gwiazdami 5.” Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke zrobią z nagrodą pieniężną!

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke zdradzili co zrobią z wygraną w „Tańcu z gwiazdami”

Miniony wieczór dostarczył widzom telewizji Polsat solidną dawkę emocji. Za nami wielki finał piątej edycji Tańca z Gwiazdami, w którym konkurowały dwie najlepsze pary – Ela Romanowska z Rafałem Maserakiem i Ania Karczmarczyk wraz z Jackiem Jeschke. Oba duety zaprezentowały 3 tańce, w tym freestyle. Choć do samego końca szli łeb w łeb, ostatecznie, decyzją widzów kryształowa kula wpadła w ręce Ani i Jacka.

Na kilka minut po ogłoszeniu wyników JastrzabPost zapytał zwycięzców, co zrobią z nagrodą pieniężną. W końcu aktorka dostała 100 tysięcy złotych, a tancerz połowę mniej.

Ja muszę spłacić swoje długi i może trochę mi zostanie na kolejny turniej – zdradził Jacek

Aktorka zamierza zainwestować w swoje własne mieszkanie i pomóc przyjaciółce.

Ja będę wszędzie apelować, że szukamy sponsora dla Hani i Jacka, żeby mogli jeździć po świecie i wygrywać turnieje. Jest to bardzo drogi sport i faktycznie Jacek jest bardzo zadłużony. Ja będę miała na wkład własny, na kredyt na własny kącik. I też zamierzam przeznaczyć pewną sumę Uli na rehabilitację bo trzymam kciuki za to, że będziemy niedługo razem tańczyć.

Przypomnijmy, że wspomnianą przez artystkę Ulą jest jej przyjaciółka, którą widzowie mieli okazję poznać podczas jednego z odcinków. Gdy uczestnicy mogli wybrać najbliższą osobę, której chcą zadedykować taniec, Ania wybrała właśnie Ulę.

Wygląda na to, że zarówno Anna jak i Jacek mają jasno określone cele finansowe 🙂

Jeszcze raz gratulujemy tej parze! Cieszycie się, że wygrali?

Zobacz: Taniec z Gwiazdami 5. Kto wygrał program?

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali Taniec z gwiazdami 5

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali Taniec z gwiazdami 5


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×