Jastrząb SerialeŚmierć Artura Skalskiego. Tomasz Ciachorowski w mocnych słowach o ostatniej scenie, jaką zagrał w "M jak miłość": "Łzy same ciekły po policzkach"

Śmierć Artura Skalskiego. Tomasz Ciachorowski w mocnych słowach o ostatniej scenie, jaką zagrał w "M jak miłość": "Łzy same ciekły po policzkach"

M jak miłość - Artur i Daria
M jak miłość - Artur i Daria
Justyna Mazur
30.09.2019 20:41

Artur Skalski w serialu M jak miłość miał na sumieniu wszelkie łajdactwa: był w więzieniu, areszcie, zakładzie psychiatrycznym. W końcu trzeba było tę sytuację rozwiązać, by nie rozciągać jej w nieskończoność. Artur miał pojawić się w serialu dosłownie na chwilę, a pozostał w nim, ku zaskoczeniu samego aktora, na tak długo.

Rozumiem decyzję scenarzystów. Dłużej tej sytuacji ciągłego zagrożenia nie dało się obronić. Miałem zagościć tam tylko na chwilę, a tu ciągle wymyślano nowe intrygi - powiedział w rozmowie z dwutygodnikiem Show Tomasz Ciachorowski.

Na pewno jednak będzie tęsknił. Może nie za Arturem, ale za przyjaciółmi z ekipy. Aktor ma na myśli przede wszystkim Adriannę Kalską. Z którą grywał najtrudniejsze sceny – od tych miłosnych po te, w których groził jej śmiercią. Grał wtedy tak realistycznie, że Kalska wręcz się go bała.

Świetnie wspomina też czas spędzony na planie z serialowym rywalem Mikołajem Roznerskim i Małgorzatą Pieczyńską. Ciachorowski podkreślił, że w M jak miłość mógł grać nie tylko w skomplikowanych psychologicznych scenach, ale i takich, które były dla niego wyzwaniem: w pościgach czy scenach kaskaderskich.

Ostatnia scena M jak miłość, w której widzowie zobaczą Artura jest makabryczna (zobaczymy ją już 8 października). Także dlatego, że Tomasz sam w niej brał udział – nie używano żadnego manekina. Nigdy wcześniej nie grał umierania. W tej ostatniej scenie Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) zakopuje martwe ciało Skalskiego nocą w lesie.

Tej scenie towarzyszyły efekty pirotechniczne. Po ogłuszającym strzale nastąpiła absolutna, 10-sekundowa cisza, musiałem wstrzymać oddech. To było niesamowite, wręcz transcendentne doświadczenie. Wracałem potem do domu samochodem i łzy ciekły mi po policzkach - mówił Ciachorowski w wywiadzie dla najnowszego Show.
  • M jak miłość - Artur i Daria
  • Ślub Izy i Artura w M jak miłość
  • M jak miłość odcinek 1206, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski), fot: MTL Maxfilm
  • M jak miłość odcinek 1214, z kim będzie Iza (Adriana Kalska)? Kuratorka zewie z Arturem (Tomasz Ciachorowski) dla Marcina (Mikołaj Roznerski)
  • M jak miłość - Artur
  • M jak miłość: Co Artur zrobi Izie?
  • M jak miłość - odcinek 1329: Iza chce zatrzymać przy sobie Artura
  • M jak miłość Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
  • M jak miłość - Artur
  • M jak miłość - Iza i Artur
[1/10] M jak miłość - Artur i Daria
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także