Jedna z „Przyjaciółek” śmiertelnie chora! Kto umrze w finale 7 sezonu?

Przyjaciółki odcinek 84, Zuza (Anita Sokołowska, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)

Co się wydarzy w nowych odcinkach „Przyjaciółek”?

Śmierć w Przyjaciółkach? To niewykluczone, ale może nie będzie aż tak źle. W 84 odcinku „Przyjaciółek” Anka (Magdalena Stużyńska) wykona samodzielne badanie piersi i wyczuje zgrubienie pod skórą. Strzelecka będzie przerażona i szybko umówi się na wizytę u lekarza. Diagnoza będzie jednoznaczna – to guz. Złośliwy? To okaże się dopiero po przeprowadzeniu biopsji. Anka wykonuje wszystkie polecenia lekarza i zgłasza się na niezbędne badania w nadziei, że nie jest jeszcze za późno na leczenie.

Zobacz też: Chaos w domu Strzeleckich i kolacja pełna wrażeń u Ingi [ZWIASTUN]

W 85 odcinku „Przyjaciółek” Anka powie koleżankom o swojej chorobie. Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) i Inga (Małgorzata Socha) będą w szoku. W porównaniu z kłopotami Strzeleckiej ich sercowe problemy okażą się nieistotne! Czy dziewczyny będą wspierać Ankę w czasie leczenia? Czy w finale 7 sezonu czeka nas kolejny dramat? Producenci serialu słyną z tego, że 13 odcinek każdej serii trzyma w napięciu do ostatniej sekundy!

Przyjaciółki” odcinek 84 już w czwartek (5.05.2016) o godzinie 21.35 w Polsacie

Przyjaciółki 7 sezon, Anka (Magdalena Stużyńska)

Przyjaciółki 7 sezon, Anka (Magdalena Stużyńska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×