Policjantki i policjanci: Mariusz Węgłowski rozkocha w sobie pielęgniarkę? To jego partnerka z „Tańca z Gwiazdami”!

Mariusz Węgłowski

Mariusz Węgłowski

Wygląda na to, że Mariusz Wegłowski, grający w serialu Policjantki i policjanci Mikołaja Białacha  tak bardzo polubił swoja partnerkę z Tańca z Gwiazdami, że wciąż będzie z nią pracował. Tancerka Kasia Vu Manh pojawi się w serialu Wegłowskiego w roli jego seksownej pielęgniarki. 

 Kasia dostała tę  rolę, ponieważ świetnie wypadła w zadaniu aktorskim wykonywanym na potrzeby Tańca z gwiazdami. Na tle innych  tancerzy  oraz uczestników programu po prostu zabłysła prawdziwym talentem.
Podczas odcinka wyjazdowego, Kasia miała do odegrania rolę pokojówki i okazało się, że zrobiła to świetnie i wtedy moi producenci zauważyli, że ona ma niesamowity dryg aktorski. Jest powtarzalna, ma charyzmę, pięknie improwizuje. I efekt był taki, że po kilku telefonach jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrą stronę. W tej dziewczynie jest wielki potencjał, więc myślę, że poradzi sobie na planie serialu fantastycznie. – chwalił partnerkę Wegłowski,.
Ostatnio Mariusza w serialu było nieco mniej. Wiadomo, sporo trenował do tańca z gwiazdami. A jego nauczycielka wyciskała z niego siódme poty. Oboje bardzo się polubili. W końcu przetańczyli razem aż osiem odcinków. Takie ekstremalne  przeżycia bardzo łączą ludzi. Dlatego tę sympatyczną  parę będą mogli oglądać wciąż fani Policjantek i policjantów.

Pielęgniarka Pola

Kasia wcieli się w seksowną pielęgniarkę i wygląda na to, że jej występ w serialu  nie będzie jednorazowy. Kasia Vu Manh wciela się w postać pielęgniarki Poli. Dziewczyna zaczęła pracę na oddziale, gdzie leży  Mikołaj Białach. Policjant zdrowieje  tam  po  trudnej operacji. Dzięki niej być może odzyska władzę w nogach, którą utracił podczas jednej z niebezpiecznych akcji.

Rezolutna i miła  Pola od razu  zyska sympatię policjanta. Odegra też rolę szpitalnego kupidynka pomagając zakochanej w Białachu Oli (Magda Malcharek) zorganizować  randkę szpitalu. Będzie romantyczna kolacja, to nic, że w szpitalnej sali. Najważniejsza będzie atmosfera. Chodzi o to, by niesprawny Mikołaj poczuł się znów jak prawdziwy mężczyzna. Okaże się także, że niebawem to  to Pola będzie potrzebowała pomocy. Czy Mikołaj  uratuje dzielna pielęgniarkę?
Prawdopodobnie  więc Kasia Vu Manh na dużej zagości w Policjantach. Oby jednak nie rezygnowała z  występów w Tańcu z gwiazdami. Koleją edycję Polsat ma pokazać już tej jesieni.

Zobacz: Krystian Wieczorek dla żony odchodzi z “M jak miłość”! Jak zakończy się jego wątek z Magdą?

Zobacz: Olga Kalicka wraca do “M jak miłość”? Gwiazda zdradziła nam swoje plany [WIDEO]


Mariusz Węgłowski w Tacu z Gwiazdami

Mariusz Węgłowski w Tacu z Gwiazdami

scena z: Mariusz Węgłowski, Katarzyna Vu Manh, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Mariusz Węgłowski, Katarzyna Vu Manh, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×