Szukaj

Ujawniono obsadę pierwszego polskiego serialu Netflixa! Na liście same najgorętsze nazwiska!

Polski serial Netflixa

Polski serial Netflixa

Obsada pierwszego polskiego serialu Netflixa

Wraz z decyzją o stworzeniu pierwszego, polskojęzycznego serialu oryginalnego Netflix niespodziewanie pozwolił Polsce na ogromny awans na międzynarodowym rynku filmowo-telewizyjnym. Co innego produkcje odnoszące sukcesy, lecz stworzone w Polsce – Ida, Powidoki – co innego zaś inicjatywa giganta na rynku telewizji internetowej. Oryginalne seriale Netflixa zyskują zwykle masywną popularność (House of Cards wciąż rządzi na rynku) i ogromny rozgłos. Mają wszystko czego trzeba by wgnieść widzów w fotele – fundusze, doskonałe pomysły i rozmach. Czy taki los czeka serial, który zostanie wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland? Wszystko na to wskazuje.

Właśnie ujawniono obsadę pierwszego polskiego serialu w dziejach Netflixa i musimy przyznać, że prezentuje się naprawdę doskonale. Holland, która kilka lat temu wyreżyserowała kilka odcinków House of Cards i ma na koncie doskonałą Ekipę wiedziała co robi, dobierając aktorów do kolejnego politycznego hitu w swoim wydaniu. Na ekranie zobaczymy między innymi Andrzeja Chyrę, Roberta Więckiewicza, Macieja Musiała, Zofię Wichłacz czy Patrycję Volny. Wymieszanie aktorów starej daty, doświadczonych, zaprawionych w boju z młodymi, wstępującymi w świat show-biznesu i rozwijającymi skrzydła to świetna okazja do zróżnicowania poziomu gry, umiejętności i ukazania w nowym świetle do tej pory nieznanych szerszej publiczności gwiazd.

Myślicie, że serial odniesie sukces? Na razie nie wiadomo jeszcze jaki otrzyma tytuł, wiadomo natomiast, że będzie liczył 8 pełnometrażowych odcinków, a fabuła zapowiada się emocjonująco. Młody student prawa i oficer śledczy, którego imię zostało skompromitowane połączą siły by wspólnie zdemaskować spisek rządu, który próbuje ratować żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Ich przeciwnicy nie cofną się przed niczym, a czas nagli.

Jesteście podekscytowani? My bardzo!

Zobacz: Wielki międzynarodowy sukces polskiej Anelli! Żywa lalka Barbie zagrała w hitowym serialu! “Otworzyłam oczy Polsce na…”

Zobacz: Netflix ogłosił datę kolejnego sezonu “House Of Cards”! Zrobił to w dniu zaprzysiężenia prezydenta Donalda Trumpa

Zobacz: Netflix zapowiada pierwszy polskojęzyczny serial oryginalny


Andrzej Chyra, festiwal w Cannes 2011 (fot. AKPA)

Andrzej Chyra, festiwal w Cannes 2011 (fot. AKPA)

Andrzej Chyra - Premiera filmu

Andrzej Chyra - Premiera filmu "Na granicy"

Maciej Musiał - ramówka TVP jesień 2016

Maciej Musiał - ramówka TVP jesień 2016

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×