Szukaj

Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz pokazał na co go stać!

Natalia Oreiro dzisiaj, Zbuntowany anioł

Natalia Oreiro dzisiaj, Zbuntowany anioł

Natalia Oreiro przeszła metamorfozę

Natalia Oreiro, urugwajska aktorka, piosenkarka i projektantka mody, zasłynęła głównie rolą Milagros w serialu Zbuntowany anioł, w którym zagrała u boku Facundo Arany. Dodatkowo za rolę w produkcji została nominowana do prestiżowej nagrody Martin Fierro.

Artystka na fali popularności telenoweli wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu Natalia Oreiro, który promowany był przez pięć singli, z Cambio Dolor na czele. W Polsce krążek rozszedł się jak na pniu osiągając status najlepiej sprzedającej się zagranicznej płyty w 2000 roku, a z samej Natalii uczynił jedną z najgorętszych gwiazd. Wystarczy przypomnieć, co działo się podczas jej wizyty w Warszawie:

Po ośmiu latach przerwy Natalia wydała nowe single, a w 2013 roku wyruszyła w trasę koncertową zatytułowaną Tour Hits 2013, w ramach której zagrała koncerty w Rosji, Polsce (Wrocław) i na Filipinach.

Po trzech kolejnych latach przerwy znana Urugwajka powróciła z nowym albumem Gilda – No me arrepiento de este amor, w którym zaprezentowała piosenki tragicznie zmarłej piosenkarki muzyki cumbia. Natalia zagrała także w filmie o tym samym tytule. Rok później Oreiro wyruszyła w kolejną trasę koncertową po Rosji, tym razem zatytułowaną Cumbia & Tour Hits.

Warto wspomnieć, że Natalia ma 6-letniego synka. Ostatnio na profilu piosenkarki pojawiły się zdjęcia, na których prezentuje swoją nową odsłonę. Tym razem wokalistka jest bardzo seksowna i zmysłowa. Zaryzykujemy nawet, że tak dobrze nie wyglądała nawet będąc u szczytu swojej popularności.

Zobaczcie jak obecnie wygląda Natalia Oreiro.

Jak bardzo zmieniła się śliczniutka Alizée? Zdumiewająca metamorfoza gwiazdy hitu sprzed 20 lat

40-letnia Natalia Oreiro wrzuciła nagie zdjęcie z łazienki! Ma ciało bogini i na pierwszy rzut oka wygląda jak gwiazda TVN

Seksowna Natalia Oreiro zapragnęła odmiany! Obcięła swoje piękne włosy i już nie przypomina zbuntowanego anioła!


Natalia Oreiro - nowa odsłona Natalia Oreiro - nowa odsłona

Natalia Oreiro w reklamie kosmetyków do koloryzacji włosów

Natalia Oreiro w reklamie kosmetyków do koloryzacji włosów

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×