NewsyGorący Ricky Martin przejął rezydenturę po Britney Spears z przytupem! Pokazał się nago od stóp do głów, a fani oszaleli

Gorący Ricky Martin przejął rezydenturę po Britney Spears z przytupem! Pokazał się nago od stóp do głów, a fani oszaleli

Karol
04.01.2018 23:14, aktualizacja: 05.01.2018 03:25

O tym, że Ricky Martin jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie wiadomo nie od dziś. Gwiazdor może pochwalić się idealnie wyrzeźbionym ciałem. Nic dziwnego, że gdy w 2010 roku ogłosił publicznie, że jest gejem, fanki na całym świecie wpadły w rozpacz. Gwiazdor postanowił nie ukrywać dłużej swojej orientacji, co zresztą w ogóle nie zaszkodziło w jego dalszej karierze, a wręcz wprost przeciwnie - Ricky wydał książkę biograficzną, wydał dwujęzyczny album MAS (pokrył się złotem), zagrał 81 koncertów w ciągu roku, a w 2013 roku został jurorem w programie The Voice Australia.

Nieprzerwane pasmo sukcesów Ricky'ego trwa do dzisiaj, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Gwiazdor nie tylko może pochwalić się długim związkiem z równie przystojnym artystą o armeńsko-syryjskich korzeniach, Jwanem Yosefem, z którym poznał się w 2016 roku podczas gali amFAR w brazylijskim São Paulo, ale też tym, o czym marzy większość muzyków światowego formatu. W 2018 roku Ricky obejmuje rezydenturę w Las Vegas po czteroletniej kadencji Britney Spears.

Ricky Martin seksowną pupą promuje koncerty w Las Vegas

15 marca Ricky zagra pierwszy koncert w ramach swojego show. Zanim jednak koncert inauguracyjny zobaczą fani i inni artyści, latynoski przystojniak odbędzie serię prób tanecznych, technicznych i wokalnych. Z tej okazji wyleciał do Las Vegas, gdzie ze swoim partnerem zatrzymał się w jednym z luksusowych hoteli, w którym zapozował do zdjęcia w negliżu.

Nagą fotką Ricky pochwalił się na Instagramie. Martin ma na sobie jedynie ręcznik, który zasłania miejsca intymne. Główną uwagę fanów przykuła jego… pupa. W komentarzach możemy przeczytać np.:

  • Jesteś piękny, ale to tyłeczek masz najpiękniejszy,
  • Masz lepszą pupę niż Kim Kardashian.
  • To ty czy twój partner ma taką piękną pupę?

Część internautów sprytnie zwróciła uwagę na fakt, że zdjęcie, na którym Ricky Martin jest nago, ma na celu podnieść sprzedaż biletów na zaplanowane koncerty, bowiem w opisie do seksownej fotki 46-latek umieścił link odsyłający do strony z biletami, które można kupić w sklepie online.

Jak dla nas takie posty "sponsorowane" Ricky może publikować o wiele częściej :-)

Ricky Martin z partnerem i dziećmi
Ricky Martin z partnerem i dziećmi
Ricky Martin i jego długoletni partner Jwan Yosef planują ślub
Ricky Martin i jego długoletni partner Jwan Yosef planują ślub
Ricky Martin i jego długoletni partner Jwan Yosef planują ślub
Ricky Martin i jego długoletni partner Jwan Yosef planują ślub
Fot.ons
Fot.ons
Jwan Yosef kto to? Chłopak Ricky Martin
Jwan Yosef kto to? Chłopak Ricky Martin
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także