NewsyNowe wieści z planu "Rancza". Aktorzy podzielili się na dwa obozy. Tabloid informuje o buncie. Wiadomo, co z filmem

Nowe wieści z planu "Rancza". Aktorzy podzielili się na dwa obozy. Tabloid informuje o buncie. Wiadomo, co z filmem

Ranczo - Cezary Żak
Ranczo - Cezary Żak
Krystyna Miśkiewicz

12.07.2022 08:20

Ranczo jest jednym z kultowych seriali Telewizji Polskiej. Na antenie Jedynki format ten emitowano przez dekadę. Pierwsze odcinki widzowie mogli zobaczyć w 2006 roku, a przez kolejne 3 lata oglądali losy mieszkańców jednej z podlaskich wsi. Produkcja zaliczyła krótką przerwę, a bohaterowie wrócili do Wilkowyj w   2011 roku. Ostatni premierowy odcinek wyemitowano 27 listopada 2016.

Serial od samego początku gromadził przed telewizorami średnio ponad 3 miliony widzów, a liczba ta z czasem wzrosła. Fani z wielką niecierpliwością wyczekiwali kontynuacji i liczyli na następne emisje. Niestety lata mijały, a mimo medialnych zapewnień zdjęcia do kolejnych sezonów nie ruszały. Pojawiały się różne doniesienia, a aktorzy grający główne role, sami nie byli w stanie określić, co dalej z losami ich postaci.

Jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane, z różnych powodów. Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy – wyznała Ilona Ostrowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Ranczo: czy serial będzie kontynuowany? Co z filmem? Kto zagra?

Ranczo miało wrócić na antenę w formie filmu, o którym mówi się już od bardzo dawna. Ranczo. Zemsta wiedźm czeka jedynie na to, aby wszyscy aktorzy ponownie stawili się na planie. W scenariuszu uwzględniono już brak Kusego, którego grał Paweł Królikowski. Niestety zdjęcia wielokrotnie przekładano, a teraz, jak informuje tabloid, miało dojść do buntu aktorów. Jak dowiedział się Super Express, utworzyły się wręcz dwa obozy. Jedni chcą wrócić na plan, a inni kategorycznie tego odmawiają.

Nie ma mowy o powrocie! Nikt nie mógłby napisać tak dobrego scenariusza jak Andrzej Grembowicz znany pod pseudonimem Robert Brutter. A my nigdy byśmy się nie zgodzili, żeby grać w czymś napisanym przez kogoś innego. Nie mówiąc o tym, że nie żyje serialowy Kusy, czyli Paweł Królikowski. A i mnie już latka lecą... – Super Express cytuje Martę Lipińską (serialowa Michałowa).

Według tabloidu jej zdanie mają podzielać także: Marta Chodorowska, Jacek Kawalec, Bogdan Kalus, Grzegorz Wons, Dorota Chotecka, Elżbieta Romanowska i Beata Olga Kowalska.

Jest też spora grupa, która chciałaby ponownie pojawić się na planie Rancza. Należą do nich: Cezary Żak (na nowych warunkach), Piotr Pręgowski, Bartek Kasprzykowski, Ilona Ostrowska, Grażyna Zielińska. W tym gronie znalazłby się również Artur Barciś, ale tylko pod warunkiem, że zagra u boku Cezarego Żaka.

Super Expressowi udało się ustalić także, że jeśli zdjęcia nie rozpoczną się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, to projekt całkowicie upadnie. To nie są najlepsze wieści dla widzów. Myślicie, że sceptyków uda się przekonać?

  • Franciszek Pieczka nie żyje
  • Franciszek Pieczka nie żyje
  • Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
  • Ranczo
  • Cezary Żak w serialu Ranczo
  • Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
  • Magdalena Waligórska
  • Ranczo - zdjęcie z planu
  • Marta Chodorowska i Cezary Żak
[1/9] Franciszek Pieczka nie żyje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także