NewsyNajpierw Basia, teraz jej mąż. Rafał Szatan stracił kontrakt. „Producenci nie będą się przecież narażać”

Najpierw Basia, teraz jej mąż. Rafał Szatan stracił kontrakt. „Producenci nie będą się przecież narażać”

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Sebastian
08.12.2021 10:40, aktualizacja: 08.12.2021 16:19

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie podpadła Polakom, co znacznie odbiło się na jej wizerunku. Gwiazda jakiś czas temu zamieściła na Instagramie wpis, w którym skomentowała pracę Straży Granicznej. Nie przebierała w słowach:

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!! - napisała.

Oburzeni internauci w mig rozprawili się z Basią. Skrytykowali ją, a całą sprawą zajęła się prokuratura. Gwiazda szybko poniosła konsekwencje swoich słów. Jacek Kurski dwa dni później poinformował, że zakończył współpracę z 36-latką. Aktorka została zwolniona i już więcej nie zagości w serialu M jak Miłość. Dowiedziała się o tym z Twittera prezesa zarządu Telewizji Polskiej.

W pewnym momencie Barbara zaczęła tracić grunt pod nogami. Na chwilę postanowiła zrobić sobie przerwę od social mediów. Gdy wróciła, udzieliła kilku wywiadów, w których ponownie poruszyła temat feralnego wpisu. Podczas rozmów nie brakowało łez i przeprosin pod adresem wszystkich urażonych jej słowami.

Rafał Szatan został zwolniony z M jak Miłość

Okazuje się, że wpis Basi odbił się również na karierze jej męża. Jak udało się ustalić Plotkowi, Rafał Szatan stracił kontrakt z M jak miłość. Produkcja zdecydowała się rozwiązać umowę z aktorem tuż po tym, jak podziękowano Basi:

Rafał wcielał się w postać muzyka Eryka. I był w tej roli doskonały ze względu na swoje muzyczne umiejętności. Ostatnio jednak nie było pomysłu na jego wątek i teraz po zwolnieniu jego żony przez samego prezesa telewizji produkcja postanowiła już nie uwzględniać postaci Rafała Szatana w scenariuszu. Aktor już nie wróci na plan - zdradziła osoba z produkcji.

Ten sam informator zdradził, że produkcja nie chciała się narażać władzom stacji:

Szefostwo TVP by tego nie zaakceptowało po aferze z Barbarą Kurdej-Szatan. Producenci nie będą się przecież narażać, muszą być lojalni wobec władz telewizji.

Będzie wam brakować Rafała w M jak Miłość?

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - premiera filmu „Furioza”
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - premiera filmu „Furioza”
Barbara Kurdej-Szatan oraz Rafał Szatan
Barbara Kurdej-Szatan oraz Rafał Szatan
Rafał Szatan - teledysk do piosenki HIT
Rafał Szatan - teledysk do piosenki HIT
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także